Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vélemények ilyen pasiról, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemények ilyen pasiról, aki igenytelen?

Figyelt kérdés

A baratommal több eve vagyok egyutt, (4 eve) nem a legigenyesebb a kinezetere es az elete dontesei se a legélesebbek, de csaladi ismerős volt es így befolyt az életembe es megszerettem, megszoktam.

Mostanaban megosztottam vele a wifit de ejjel lezartam a wifit es így nem tudott éjjel internetezni, ami szokasa. ( neki nem volt feltöltve a kártyája)

Régen nem zartam le ejjel a wifit es nem tetszett nekem, utólag rajottem, hogy gyanús dolgokat művel ejjel a neten. Most tehat lezartam.

Egyik reggel röhögve közölte , hogy veletlen bepisilt. Az ágyamba.

Nagyon haragudtam, mert arra gondoltam, hogy bosszúból tette, mert lezártam a wifit.

Nem iszik nem alkesz, nem drogos, se nem beteg semmi magyarazat erre nincs. Nem hiszem el, hogy veletlen pisilt be, főleg, hogy mar keső reggel volt, fel 10 es mar felálomban is volt es beszéltünk is… es azutan törtent.

Meg se ijedt en megijedtem volna, hogy mi bajom van, hogy ilyet tettem es a kellemetlenseget sajnaltam volna, semmikeppen sem röhögtem volna.

Szernecsere a matrac nem ment tönkre, mert felfogta az ágynemű.

Még ő volt ideges, hogy milyen rosszindulatú vagyok, hogy miket feltetelezek, nem kert elnezest sem.


ápr. 6. 21:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
94%
Amber Heard a példaképe? Mert ott nemsokára nem csak pisike lesz :D
ápr. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Noren1989 ***** válasza:
91%
Reméltem, h kamu a kérdés, de ha nem, akkor Kérdező, te beteg vagy, h egy ilyen faszival jàrsz.
ápr. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Miért, honnan tudtam volna, hogy ilyesmire képes? Csak egy egyszerűbb embernek nézett ki
ápr. 7. 09:29
 14/16 anonim ***** válasza:
Remelem azóta nem a barátod. Én nem is tudom hogy reagáltam volna ilyen helyzetben. Pláne hogy viccesnek találta, és nem szégyellte magát. Hihetetlen milyen emberek vannak, az ilyet ki kell hajítani mint macskát szarni, mert ki tudja, lehet az lesz a következő “véletlen”.
ápr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Igen, en is így gondoltam, hogy hihetetlen! Nem tudtam ilyet elképzelni sem
ápr. 7. 12:40
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha én véletlen bepisilnék, a föld alá süllyednék szégyenemben, kb nevet változtatnék és emigrálnék, nemhogy majdnem büszkén röhögve mesélném. Nagyon gáz ez a “férfi”
ápr. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!