Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a véleményed egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed egy olyan helyes srácról akinek az *idősebb* igénytelen emberek jönnek be?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom a srác nálam főnyeremény lenne, minden tekintetben. (25 éves amúgy) Kinézet, viselkedés, gondolkodás, világlátás. Nagyon odavagyok érte de folyamatosan ilyen 50-es apám korosztályával ismerkedik, ráadásul olyanokkal akiken látszik nem igazán törődnek a kinézetükkel. ( sörhas, ápolatlan arcbőr, látszik nem törődik magával stb...

És folyton ilyenekkel lóg és ez engem totál elszomorít mert így feleslegesen közeledek felé folyton látszik hogy csak barátként néz rám. Ahogy a többi hasonló korú srácra is. Hiába próbálkozott nála 2 másik ember is. :/


2018. jan. 23. 10:33
 1/7 A kérdező kommentje:
Énis 25 vagyok amúgy.
2018. jan. 23. 10:37
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezekkel tisztába vagy miért közelednél felé? Egyszerűen más az ideálja fogadd el.
2018. jan. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Mert ő nem a szakáll ápoltságát nézi a jelöltben hanem mást. Biztonságot, stb. A mai srácok és lányok mind azt hiszik hogy a külsőségeken múlik a dolog, csak aztán jön a nagy Á, Héé, Húú amikor nem értitek miért nem működik a dolog, hisz pedig olyan szép vagy... :)
2018. jan. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Te jóképű vagy?
2018. jan. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen jóképű vagyok. Legalábbis sok srác szerint. És tudom, hogy bejövök neki mert első talin mikor meglátott hirtelen elmosolyodott és megcsillantak a szemei :)

A srác amúgy jól keres, szóval tuti nem a pénzre hajt ezeknél az idősebb pasasoknál.

2018. jan. 23. 11:31
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Attól hogy valaki jól keres még lehetnek anyagi gondjai :) biztos hallottad már azt a közmondást hogy sokat akar a szarka de nem bírja a farka :)
2018. jan. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%
Hát,teljesen megértelek kérdező. Nyílván néhányan ezt anyagi megfontolásból teszik, amit értek, de marha undorító. Nekem is rosszul esik az ilyesmi. Megláttam egy ilyen meleg bulin, egy nagyon helyes, szőrös, sötéthajú-szemű macit, aki velem egy idős volt neki állt szemezni velem és erre egy "papával" nyalakodott utána.
2018. jan. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!