Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 körüli, komoly kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 körüli, komoly kapcsolatban élő párok, mivel védekeztek?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, nem akarok hormonális dolgot, párom meg nagyon utálja a gumit.
márc. 11. 19:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
72%
Gumival. Teljesen jól működik 3 éve. Kényelmetlen neki? Egy gyereket nem kényelmetlenebb 20 évig nevelni, mint gumiban dugni? Csak kérdezem. Az én párom szerencsére nem problémázott ezen soha. Mondjuk nem is van más lehetoseg, mivel migrenes vagyok, a fogamzásgátló kizárt nálam, de amúgy sem engedné, hogy ilyenekkel károsítsam az egészségem.
márc. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
50%

Tabletta.

Gumit próbáltuk az elején, nagyon nem jött be, ráadásul a valódi, natúr kontaktnál nincs jobb...

márc. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
64%
Utálom, ha folydogál belőlem a cuccos. Csakis gumi.
márc. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
77%
Gumival. Szedtem tabit évekig, lett is tőle bajom. Többet nem szedek. Most még a rézgyöngyös módszernek akarok utána kérdezni nőgyógyásznál. Ha az sem felel meg, akkor marad a gumi amíg a férjem el nem kötteti magát (van már egy gyerekünk, többet nem akarunk).
márc. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
45%
Spirál. Amióta nem szed tablettát sokkal jobb lett a szex közöttünk. Ami számomra viszont necces, hogy aránylag nagy szerszámom van és ha nagyon tövig nyomom akkor hajlamos a makkhoz hozzáérni és az rohadt fájdalmas tud lenni. Szerencsére ez csak adott pózban fordul elő, azt hanyagoljuk.
márc. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
83%
Pesszáriummal védekeztünk helyi fogamzásgátló krémmel kombinálva. Tizenakárhány évig bevált, nem volt nem kívánt terhesség. A gyerek születése után tabival, de nem ajánlom senkinek. Brutál lenyomja a nemi vágyat a nőknél és elhízást is okoz.
márc. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
67%

Alap a gumi nálunk, mert nem, nem szedek gyógyszert, sem más hormonális dolgot.


Ha jó a méret, a vékonyság, akkor nem okoz problémát. Igen, előfordul, hogy nem jót kapunk, akkor vagy elmegy a számban, vagy rajtam, de nem hormonozok.


Exem erőltette - nem véletlenül ex.

márc. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Spirál. Eddig bevált , a gumit én nőként is rühelltem, tablettát nem szedhetek mert trombózis hajlamom és visszereim vannak, nem bízom a meg szakításban és így jött a spirál. Szkeptikus voltam de nincs gond.
márc. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Spirállal.

Gyerkőc már megvolt, évek óta ez van.

Az elején kicsit felborult a ciklus, néha fájt is, de az elmúlt és semmi gond vele.

márc. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!