Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy 15 éves fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 15 éves fiú egy 18 éves lánnyal gáz?

Figyelt kérdés
és ha fordítva?
2010. okt. 25. 15:40
1 2 3
 21/29 Moonwish ***** válasza:
Ja és ha neked a szerelem csak kémia reakció és a wcre járás jut róla eszedbe akkor gratulálok az életedhez (Y)
2010. okt. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
a lányok hamarabb érnek igy a 15\F még gyerek
2010. okt. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Az a gáz, ha pukizik. Így ez lehet szilárd dolog is. Idősebb, aranyos lány segíthet felnőni, nem rossz dolog az. 18 éves kor alatt ne csináljatok piros karikás dolgokat. De ha éretlen vagy, akkor úgyis esélytelen. Ha meg tetszel neki, akkor hajrá.
2010. okt. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Én ismerek 18/L és 15/F párosítást. Több mint egy éve vannak együtt, külsőre meg nem is látszik. :)
2010. okt. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
szerintem attol dügg ha a fiún nagyon látszik még h értelen vagy éppen ne talántán alacsonyabb a lánytól az cink de am semmi akadálya
2010. okt. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
Én egy 20/28 éves kapcsolatot kosaraztam ki és én vok a 20/F! Pedig akár egy kalandnak is felfoghattam volna, de nem mentem bele! Igaz, nagy a korkülönbség de nem emiatt! A kor a mai világban már nem nagyon számít! Inkább az érzések után kell menni!
2010. okt. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
Jah és nem rég volt egy 20/16 kapcsolatom is! Eleinte én is azt néztem h még gyerek hozzám, de nem volt az! Sokkal értelmesebb mint a mostani 18 éves bnőm!
2010. okt. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Moonwish azt mondtam emberek azt hiszik a szerelemben van bármi magzatos, de nincs ez csak az agy szüleménye ilyenkor az ember azt hiszi bármire képes és ez okozza majd a vesztét ahogyan Wagen mondaná Istenek Alkonya.

Én is szerelmes vagyok most is sajnos, de nem hagyom ezt az érzelmet kitörni mert akkor vége

2010. okt. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
és az élet nem a boldogságról szóljon az örömök hajkurászásában hanem valami maradandót kell alkotni és ez alatt nem gyereket értek...
2010. okt. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!