Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy 15 éves fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 15 éves fiú egy 18 éves lánnyal gáz?

Figyelt kérdés
és ha fordítva?
2010. okt. 25. 15:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
47%
Mármint hátulról? Úgy nem gáz.
2010. okt. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
nem a szexualitáshoz írtam, párkapcsolatra értettem
2010. okt. 25. 15:49
 3/29 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem az. De nekem is volt ilyen csak 17/l és 14/f de én nem jöttem össze vele. Mert én kicsit gáznak tartottam. Mármint ha mást látok így azt nem tartom gáznak, csak magamat. Érted? :D
2010. okt. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

hát én meg pont mást nem látok gáznak és magamat érzem annak:D

de lehet, hogy erre tojnom kéne, mert nem gyerekes a srác és hát azt hiszem nem csak baráti érzelmeket táplálok iránta

de mondjuk az a bökkenő még, hogy ezt ő nem tudja és nem tudom, hogy reagálna

2010. okt. 25. 16:00
 5/29 A kérdező kommentje:

hát én is pont mást nem látok gáznak és magamat érzem annak:D

de lehet, hogy erre tojnom kéne, mert nem gyerekes a srác és hát azt hiszem nem csak baráti érzelmeket táplálok iránta

de mondjuk az a bökkenő még, hogy ezt ő nem tudja és nem tudom, hogy reagálna

2010. okt. 25. 16:00
 6/29 A kérdező kommentje:
első kommentet ne nézzétek:$
2010. okt. 25. 16:01
 7/29 anonim ***** válasza:
Heh én pont ugyanilyen helyzetben vagyok és én vagyok a lány, mindenesetre én fiatalabbnak is nézek ki és annak is érzem magam.. én a fiatalabbakkal mindig jobban kijöttem.. amúgy a srác már utalgatott rá hogy tetszem neki meg úgy is viselkedett de most könnyen lehet hogy beleszól egy másik lány és hiába alakulgatott köztünk a dolog szépen lassan...
2010. okt. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
0%

1.A lányt minősíti nem a fiút.

2.A fiút minősíti nem a lányt.


De ha eggyiket se zavarja,akkor másokat se fog.

2010. okt. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
nekem is beleszólhat más, ezért kéne lépnem, de lehet, hogy őt nem érdeklem már(mert régen érdeklődött) és így a barátságunkat is elrontanám
2010. okt. 25. 16:09
 10/29 anonim ***** válasza:

Fú nagyon-nagyon ismerős.. :S Tudom a srácról hogy valaki tetszik neki vagy szerelmes is talán már de nagyon erős gyanúm van hogy arról a csajról van szó :(

Pedig minden esélyem megvolt (TÉNYLEG) csak nem voltam elég határozott meg nem adtam elég jelet.. :S Most pedig igyekezhettem de már hiába.

Jobb szerintem ha gyorsan lépsz inkább mint hogy szenvedj mint én.. pedig a sráccal elvileg amúgy még találkozni is fogok egy bulin jövő héten.. hát nem tom nem várom... :S

2010. okt. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!