Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy 15 éves fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 15 éves fiú egy 18 éves lánnyal gáz?

Figyelt kérdés
és ha fordítva?
2010. okt. 25. 15:40
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
igen szerintem gáz mindig a fiú az idősebb magasabb erősebb és lehetőleg okosabb is azért hívják őket gyengébbik nemnek ez az én benyomásom
2010. okt. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
illetve volt olyan csak aki nyomult rám de idősebb volt jól nézett ki de mivel idősebb volt így nem volt jó
2010. okt. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

hehe. na és 15 éves lány 19 éves fiúval nem gáz?? szerintem az én helyzetem rosszabb :P de engem már nem tud érdekelni : )

15/L

2010. okt. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz sőt az tök jó.. az én 18/L és 15/F-emet sokkal jobban elítélik mindenki szerint egy "minimum 25 éves" illene hozzám.. bírom hogy mindenki jobban tudja mit akarok. :D Amúgy világéletemben a fiatalabbakra buktam, nem tudom miért. (1-2 évvel fiatalabb)
2010. okt. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
én sem vagyok pedofil kb legyen egykorú max 1-2 évvel fiatalabb
2010. okt. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 Moonwish ***** válasza:
A szerelem világában nem jelenthet akadályt az idő.... vagy valami ilyesmi :D. A lényeg tényleg annyi hogy ha mindkettőtök megbékél vele akkor szarjatok a világra és érezzétek jól magatokat.
2010. okt. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 19:56


mi az hogy a szerelem világában a szerem csupán az agyban történő kémiai változás nincs benne semmi magasztos olyan természetes minthogy elmész WC-re és a világra nézve is kb. ennyi a hatása


és továbbra is fenntartom igen ciki nem járj idősebb lánnyal téged néznek le érte

2010. okt. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 Moonwish ***** válasza:
"téged néznek le érte" ??? Bazz ha bemenne a suliba a nővel ő lenne ott a sztár macsó :O
2010. okt. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Szerintem egyátalán nem gáz jobb mint nálam 13/l ő meg 18/f tök jól kijövünk az elején azt hitte h 16 vagyok aztán a korkül miatt mondta h ő ezt nem szeretné olyan formában...:( joh tudom h nagy a korkül meg én még "kicsi"vagyok de olyan jólkijöttünk és annyira szeretem de hiába :'( szerintem LÉPJ!!
2010. okt. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
dehogy gáz!
2010. okt. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!