Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan kell?

Figyelt kérdés
Az a gondom hogy van egy fiú akivel nem régen összejöttem. De dunsztom sincs hogy hogy..vagyis..még életemben nem smároltam!! :S Nagyon félek a reakciójára mert egyszer már majdnem lesmárolt..csak arra jött egy autó és se az ő szülei nem láthatnak minket se az én szüleim így nem történt meg :S :( Kérlek titeket hogy írjatok le mindent a smárolásról! Mennyire kell a nyelvet bedugni a fiú szájába? Mit kell vele csinálni? És közben az ajkaimmal mit csináljak? Tudom ez már beteges de nagyon félek! :( Kérlek titeket írjatok le ide mindent! Leginkább lányok válaszát várom! Normális válaszokat szeretnék légy szíves!De kérlek titeket ne írjatok olyat hogy: te tiszta hülye vagy, vagy ekkora barmot vagy mit tudom én!! :(
2010. okt. 25. 00:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyanez lenne nekemis a kérdésem, ugyanis nemtúlsokára elyön az ideje és tisztára félek. Nemtudok válaszolni, de elmondhatom én hogyfogom csinálni: ha rákerül a sor kicsit jobb vagy bal oldalra kell forditani a fejet, nehogy összeakadjonak az orrok, utánna kicsit ki kell tátani a szájat és rátenni az övére.

Nos eddig tudom, aztán majd mutassa a pasi és belejövünk:)

2010. okt. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy erre lehetne normalisan valaszolni. Nem nehez dolog, jon magatol. Nem baj az, ha elso alkalomnal benazol kicsit, majd belejosz, ne aggodj ;)
2010. okt. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egyikotok sem smarolt igy kicsit nehez dolgotok lesz, de ez olyan dolog ami adja magat ha gorcsolsz meg aggodsz az nagyobb baj. Ha osszeer a szatok kicsit kinyitjatok a nyelvetek atdugjatok osszer aztan forgatjatok lassan, szenvedelyesen nem olyan nehez az XD Van esetleg idosebb lanytestvered akiben megbizol? Szerintem fordulj hozza bizalommal de csak akkor ha normalis es nem nevet ki es nem kurtoli vilagga.
2010. okt. 25. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jön az magától. Hidd el. Én se smároltam anno amikor a srác lekapott hát időm se volt gondolkozni :D Neked sem kéne parázni rajta, az enyém nagyon jól sikerült :D Annak ellenére hogy mindig is féltem hogy majd egyszer beégek.. szerencsére nem :)
2010. okt. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Első válaszoló, köszönöm ha majd leírod de ha esetleg nálam történik meg előbb akkor majd én is leírom! :)
2010. okt. 25. 18:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!