Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? :///

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 23:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Van egy fiú, akit imádok, tulajdonképpen a legjobb barátomnak mondható. A kapcsolatunk elején majdnem összejöttünk, de én megálljt mondtam a dolognak, és azóta is 'kerülgetjük egymást'.Sokat veszekszünk részben a se veled se nélküled érzésből adódóan is.Az a problémám, hogy nincs meg részemről a testi vonzalom, így pedig nem látom értelmét annak hogy együtt legyünk, ő viszont bolondnak tart emiatt.(Nem mondtam neki konkrétan h ez a bajom, elhangzott párszor, de fel sem vette szerintem..nem akarom megbántani) Őrlődöm nagyon. Nem akarom elveszíteni,de lehet hogy így ez lesz a vége.
2010. okt. 24. 23:10
 2/5 A kérdező kommentje:
18/lány
2010. okt. 24. 23:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele normálisan a dolgokat. Tudnia kell, hogy mit érzel valójában... Ha igazán szeret, veled fog maradni!
2010. okt. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát én összejöttem a legjobb barátommal,de elhamarkodott döntés volt,nem is értem miért alakult így.Nem kívántam..1 hónapig tartott a románc,aztán elég rosszul váltunk el.Fél évnyi harag után kibékültünk és épp ugyanolyan jó barátok vagyunk mint előtte.:)


Lényeg,hogy bármennyire is rendes és imádnivaló,ha nem kívánod akkor nem lesz szex,és akkor nem lesz kapcsolat.Mert bárki bármit mond,ez igenis fontos egy kapcsolatban.Ha úgy érzed nem kívánod őt,és ez az érzésed sehogy sem tudna megváltozni,akkor ne csináld..nincs értelme..

2010. okt. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, ez adott egy kis megerősítést
2010. okt. 24. 23:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!