Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott! Hogyan felejtsem?

Figyelt kérdés

Elhagyott a barátom 2 hete, és el akarom felejteni, fel akarok állni a padlóról, de hogyan csináljam?

már nemfog visszajönni, tudom, de egyszerűen olyan tanácstalan vagyok, hogy hogyan csináljam, h eltudjam felejteni? és csak úgy visszagondolni, h szép volt, jó volt, de ennyi volt ?!?!

ti hogyan szoktatok felejteni?


2010. okt. 24. 22:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Először is a legfontosabb, hogy lekösd magad és lehetőleg ismerkedj új emberekkel (nem fontos, hogy ellenkező nemű csak szimplán új ember az életedbe). Lehetőleg rejtsd el közösségi oldalon az üzeneteit, és űzd az msn listádon is valami olyan helyre ahol nem látod, így elkerülöd, hogy napi X-szer olvad a nevét és újra eszedbe jusson. Ne hallgass olyan zenéket amik rá emlékeztetnek, vagy amik lehangolnak. És ami még fontos, hogy ha eszedbe jut ne ábrándozz, tudatosan tereld a gondolataidat. Tűzz ki célokat, amik új motivációt jelentenek az életbe, ezek segítenek a gondolataid más útra tereléséhez.

Sok sikert...

2010. okt. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Eddig minden kapcsolatomat meggyászoltam. Másképp nem tudnám jellemezni...a mély gyászt választottam, jól kibömböltem magam...utána mindig jobb volt. Sajnáltam magam napokig...aztán új emberek felé nyitottam, ismerkedtem, barátaimmal voltam...egyébként az igaz, hogy az idő mindent megold...menni fog, ne félj!
2010. okt. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát.

Próbálkozom, hogy terelem a gondolataimat, hogy nem gondolok rá napi 24 órában, de sajnos nehéz és remélem lesz elég erőm kitartani.

Tényleg köszönöm mindenkinek! :) :(

2010. okt. 26. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!