Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott! Hogyan felejtsem?

Figyelt kérdés

Elhagyott a barátom 2 hete, és el akarom felejteni, fel akarok állni a padlóról, de hogyan csináljam?

már nemfog visszajönni, tudom, de egyszerűen olyan tanácstalan vagyok, hogy hogyan csináljam, h eltudjam felejteni? és csak úgy visszagondolni, h szép volt, jó volt, de ennyi volt ?!?!

ti hogyan szoktatok felejteni?


2010. okt. 24. 22:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezt csak az idő oldja meg. Vagy kezdj el valamit amit már régóta szerettél volna, hátha az eltereli a figyelmedet. Vagy rúgj be, én azt szoktam :D
2010. okt. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Idővel majd jobb lesz. :) Próbálj sokat lenni a haverjaiddal, szórakozz!
2010. okt. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Johnnie Walker vagy Jack Daniel barátod majd segít.
2010. okt. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%

Az ido mindent gyogyit!

Szerintem keress masik pasit jarj bulizni es lassan elfelejted:)

2010. okt. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Engem kicsit több mint két éve hagyott el a csajom. Ciki vagy nem ciki, azóta nem is volt másik.

Azóta nem sikerült elfelejtenem ezt a lányt, azóta ez egy tüske a szívemben, amit egyszerűen nem tudok kiszedni!! Abban bízok ha majd végre lesz csajom, akkor talán elfelejtem, nem tudom...

Szóval ha igazán szeretted, akkor sajnos az idő sem múlasztja el! Pasizz be! (Megadom a számomat :D )

2010. okt. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

hobbiznék sok mindent, de mind olyan drága. :(

barátaimmal sokszor vagyok, de nem eleget. meg nekik is van kapcsolatuk.

de köszönöm az eddigi tanácsaitokat!

2010. okt. 24. 22:30
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Megadom a linket ahhoz a honlaphoz, ami nekem a legtöbbet segített: www.lovesagame.com

Azt tanácsolom ne igyál, én kb. egész nyáron részeg voltam és semmit nem segített. Fogadd meg a tanácsokat, amiket a honlapon írnak, én 4 hónap pokoli szenvedés után 1 hónap tudatos "önterápiázással" teljesen rendbejöttem (3 és fél éves kapcsolat volt), és most felhőtlenül boldog vagyok!


20/F

2010. okt. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

23:35:

köszönöm, de nem tudok éppenséggel jól angolul, ezért kilőve a honlap... :(

2010. okt. 25. 00:14
 9/13 anonim ***** válasza:

együtt érzek veled, engem is most hagyott el a barátom...

én próbálom lekötni a figyelmem mással. most észrevettem olyanokat, akik eddig azért nem mertek bepróbálkozni, mert volt barátom. ezzel is kicsit terelődik a figyelmem + jogsizok közben, így nem igazán van szabadidőm, ergo nem tudok gondolkodni.. csak este lefekvés előtt.. de akkor hullán lefekszek.

2010. okt. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát, pedig az alkohol minden problémát megold!


Amúgy én is 1,5 hónapja szakítottam a barátommal, ez volt az első kapcsolatom, szép volt, jó volt, 2 hétig teljesen magamon kívül voltam, az utóbbi hetekben kezdek magamhoz térni... Kb. minden időmet a barátaimmal töltöm, vagy tanulok, és igyekszem nem gondolni rá, ennél jobb módszer nem nagyon van. Ja, de, igen, az ivás...;)


(2 évig együtt voltunk.)

18/lány

2010. okt. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!