Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Változtatnál-e társ miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változtatnál-e társ miatt alapvetően az életeden, életstílusodon, ha összességében elégedett vagy azzal ahogy élsz?

Figyelt kérdés
febr. 7. 16:38
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem változtatnék. Nekem soha nem ment az ilyen anélkül, hogy ne utálnám meg a másikat.
febr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Egy minimális szinten igen, de az egész életstílusomat nem változtatnám meg. Ha ezt nem tudja elfogadni, akkor nem én kellek neki.
febr. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
44%

Valamennyire mindenképp kell. Előző férjemért sajnos tul sok mindent megváltoztattam, szinte teljesen feláldoztam magam. Kezdődött a hobbijaimmal, a barátaimmal, és majdnem a családommal is.

A mostanival legalább ezekben már szabad vagyok, de nekem ujdonság volt munkába járás helyett pl a mindennapos főzés, mosás, mindig azt mondtam hogy ezt én sose fogom!

De persze ott volt hogy kivetel ha a férfi keres annyit, és amúgy mindent megad. És itt most nem ékszerekre meg ilyenekre gondolok, hanem azt a szabadságot amiről álmodni se mertem, hogy csak gondolunk egyet es ha tudunk elmegyünk ide-oda. Nem hajt, nem cseszeget, és kiáll mellettem bármi is van (pl problémák az exxel).

febr. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
89%

A koran kelesre gondolsz? Azon lehet kicsit valtoztatni,de ugy igazsagos ha a madik is enged es kicsit o is valtozik.

Illetve egxik bulizos masik nem: a hetvege 2 nap bulibol lehet 1 vagy rovidebb idot ottolteni.


Tudod van enido,amikor szabadidod magaddal foglalod el.


A kerdesed pontosithatnad,mert igy nem eleg konkret. Felreertheto . Igy nem kapsz segito valaszokat. Hozz fel peldaszitukat.

febr. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
78%

Ha ő akar saját elvei miatt rákényszeríteni, akkor nem.

Nálunk csak annyi van, hogy ketten több lett d.u.-i feladat és sajnos nem tudok olvasni.


35/F

febr. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
78%

Nem változtatnék a jellememen és az értékrendemen. Azon jelenleg hogy jobb alakom legyen, egészséges legyek (most változtatok), illetve mivel kevés önbecsülésem lett az eddigi tapasztalataim miatt ezért azt megerősíteném.

Egyébként már vágyok párkapcsolatra, 2 éve szingli vagyok

febr. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Soha. Senkiert.
febr. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én én vagyok és ha nem tetszik akkor úgy jártunk mindketten. Persze olyan dolgokban hajlandó vagyok mint pl. A türelem, kompromisszumkészség, de ha neki nem jön be, hogy én szeretek hiphopot hallgatni akkor ez van, keressen mást.
febr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyit valtoztatnek a szokásaimon, párkapcsolatban nyilván nem lehet ugyanúgy élni, mint egyedül. Alapvetően biztos,hogy nem változnek meg senki kedvéért. Meg nem is lehet, max elbabozni ideig-óráig.
febr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!