Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Változtatnál-e társ miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változtatnál-e társ miatt alapvetően az életeden, életstílusodon, ha összességében elégedett vagy azzal ahogy élsz?

Figyelt kérdés
febr. 7. 16:38
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
62%
Mire gondolsz? Költözés? Vagy lejjebb adni az életszínvonalból? Lemondani a hobbiról?
febr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
77%
NEM. Kizárt.
febr. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Pl. a munkaidőn túli idő eltöltésére. Míg az egyik fél az aktív kikapcsolódást akarja a másik nem
febr. 7. 16:46
 4/29 anonim ***** válasza:
83%
Valamennyit nyilván változtatnék, hiszen a partneremre is kell időt szánnom, ha mindent ugyanúgy csinálnék akkor tönkremenne a kapcsolat. De teljesen nem változtatnék az életemen. Aki aktív kikapcsolódás híve az hosszú távon nem fog kijönni egy otthonülős típussal és fordítva. Nem kell mindent együtt csinálni, de kb hasonló érdeklődésre szükség van.
febr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 Kitana. ***** válasza:
86%
Nem változtatnék, de a példád mondjuk pont kivétel, mert egyedül hétköznapokon ritkán mozdulok ki, de ez nem azt jelenti, hogy párral nem mennék gyakrabban. De mondjuk azon nem változtatnék, hogy mi érdekel, mint program, pl ha aktív alatt azt érted, hogy ő folyton kirándulna, túrázna, falat mászna meg mittomén, azok engem rohadtul nem érdekelnek :D Beülős, városon belül mászkálós, nézelődős programok inkább.
febr. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Vagy a másik példa ha az egyik fél szeretné hogy a másik szabadidejében miután otthon kivette a részét a házimunkából, tevékenykedjen vagy képezze magát de a másik fél inkább olvasgat, filmet néz.
febr. 7. 16:59
 7/29 A kérdező kommentje:
Persze valamilyen szinten ok a kompromisszum és nem is arról van szó hogy ne lenne törödve, foglalkozva a másikkal, de a kérdés inkább arra vonatkozik mikor már egy bizonyos megszokott életstílust fel kellene adni
febr. 7. 17:01
 8/29 Kitana. ***** válasza:
100%
Hát ahhoz nem sok köze van a másik félnek. Ha valaki beleszólna, hogyan töltöm a szabadidőmet ami ráadásul nem is közös (képzem magam vagy olvasok, mind a kettő szóló tevékenység) idő, akkor nem sokáig lenne a párom :D
febr. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
58%

Azért valami minimálisat mindkét félnek változtatnia kell vagy soha nem lesz társa.


De minél idősebb valaki annál nehezebben fog változtatni, mert berendezkedik egy amolyan fix kis életébe.

És mondjuk 40 felett egy jó munkahelyet sem mernek csak úgy elhagyni, mert nehezebben fog munkát is találni.,

febr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
67%

Én változtattam igen. Alapvetően lusta voltam a legtöbb dologhoz, pl. testmozgás, főzés, takarítás, ezért egészségtelen életet éltem, el voltam kissé hízva (épp annyira h ne zavarjon) és folyton rendetlenség vett körül.

A feleségem hatására teljesen változtattam ezen. Ő vett rá a rendszeres testmozgásra (együtt persze, d azóta megyek egyedül is) az egészséges étrendre, meg h háziasabb legyek, azt hiszem alapvetően a javamra vált.

febr. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!