Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Változtatnál-e társ miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változtatnál-e társ miatt alapvetően az életeden, életstílusodon, ha összességében elégedett vagy azzal ahogy élsz?

Figyelt kérdés
febr. 7. 16:38
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
81%
Miért adnám fel? Nem tud nekem olyat nyújtani ami miatt megtenném.
febr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
91%
Megpróbáltam, nem vált be, visszatértem a régi életemhez. Sokkal jobban érzem magam.
febr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
82%
Kevered a szezont a fazonnal. A kompromisszum, nem egyenlő a változással! A kettő egymásnak nem szinonimája! Csak azért nem fogok megváltozni, mert a párom úgy akarja, viszont kompromisszumokra hajlandó vagyok. Így SOHA nem is fogok csak az ő kedvéért változtatni valamin, neki is kell változtatnia valamin és a kompromisszum tárgyát illetően, nem valami teljesen másik dolgon, aminek köze sincsen az egészhez!
febr. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
27%

Ha azt nézzuk ha pasim van, égve világba epilálok borotválok meg vehetem a hüvelyflórára a tabikat meg állandoan csillogni kell a lakásnak, mosogatónak, es mindig pozitivnak lenni, akkor is ha épp pl kirugtak, énekelve dalolva keresni màsik helyet es terjeszteni, hogy én aztán a siker kulcsa vagyok, a cégekre velem egy áldás száll, ja es ugy kell tenni mintha tudnék főzni vagy szeretnék, igazi kis házicsicska khm.. házitündérke is vagyok, és aki él hal a nagyszerelme hímtagjáért,szóval ha ezeket nézzük igen, vàltozok a másikért.


Volt màr olyan, mikor egyedul éltem nagy lazán hogy azt hittem többé már képtelen vagyok erre, hogy összeszedjem magam már ujra a 10. pasinak is, tizedjére is, 10 szakítás pokol után is, megint a padlóról felállni, megint legyen bennem élet élni akarás, mikor már feladtam az eletem is nekem ez nem megy, de jött egy pasi aki miatt önmagam is megleptem, és olyan szinten vagyok képes ezekre màr megint, hogy mégcsak nem is erőltető, hanem boldogan pattogok meg örömmel.



Padlót fogtam magamtól hogy azt hittem nekem már erőm sincs, bennem már semmi nincs, én már belül meghaltam, aztán mégse.


Nem is egy ilyen volt hogy saját magamra csodálkozok néha rá.

febr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Az egymást szerető párok idővel összecsiszolódnak, engednek az elveikből, de ha lényeges a nézetkülönbség, akkor kár folytatni, mert úgyis szakítás lesz a vége.
febr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
81%

#14

Amit az első részben írsz, azt ne csináld többet! És akkor nem kerülsz a második fejezetedbe!


Neked is lehet rossz napod, te is lehetsz gyenge, te is ember vagy, sajat érzésekkel. Akinek ez nem tetszik, annak ott az ajtó, ki lehet setálni es keresni egy hülyét.

Az egyetlen ami talán valoban mindig elvarható, az epillálás. De tudod mit, együttélésnél mar az sem! Ez tapasztalat. Akinek mindig a tökéletes vidám énedet kell mutatni, az menjen a fenébe!


N

febr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
26%

"Neked is lehet rossz napod, te is lehetsz gyenge, te is ember vagy, sajat érzésekkel. "


Ez egyiket se érdekli. Akkor méghamarabb vége.


Egyik pasi se akar olyan nőt akinek támasz kéne, akinek segítség kéne, akinek férfi kéne, akinek egy társ kéne a hajóba.

Ahol gondok vagy nehézségek vannak oda be se lépnek, inkább anyu vagy a saját kis életük.

febr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
55%

*sőt még ők csinálnak gondra még egy púpot.

Na akor szokott vége lenni mert összeomlok a súly alatt olyankor már.

Amikor már nem öröm a pasi, nem tölt, hanem a nehézségek tetejébe mégegy mázsa súly.

Igazábol eddig az exeimtől csak azt tanultam meg hogy becsüljem meg ha épp nincs senkim es egyedül lehetek..annál kevesebb a gond, a baj, a fájdalom.


Van a kapcsolatoknak egy ilyen görbéje.

Eleinte feltölt életenergiát ad boldogságot ad, aztán először önbecsülést rombol, aztán toxic aztán még bajokat is okoz, aztán összeroppanva szakítás.


Kezdem tanulni hol van az a pont ahol megtörik az eleje. Annal a pontnál kell kilépnem. Ebben már kezdek profi lenni.

febr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
30%

Most linkelgessem a pasik kerdeseit is a lepont miatt?

Pl rettegnek ha vki aranyáso es ne adj isten költeni kéne rá(vagy albérletre inkabb a mamahotel mamafőztje ingyen..)

Rettegnek ha a nő nem házias mert akkor biztos sz.ranya lenne

Rettegnek ha a nő nem dolgozna el kene tartani nekik aztán önállo karrierista nő kell

A nöi egyenjogsagra hivatkoznak hogy még a randit is a nő állja.


Aztán ezek pontoznak le mikor vki írja hogy egy nőnek a pasik csak plusz teher..

febr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
55%

#19: Nem gond, hogy az alapján amit leírtál, a nő lenne nagyobb teher nekik és nem fordítva...


Nem is értem ebből hogyan hoztad ki hogy te vagy az áldozat, ha nekik nem kell nő ezért, meg azért, akkor nem is lesz nekik, ez egyértelmű. Ne nevettesd már ki magadat.

febr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!