Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetne még vmi szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetne még vmi szerintetek?

Figyelt kérdés
volt barátommal 2 hónapot jártunk..ő volt az első pasim akit szeretem igazán..(elötte is nagyon jóba voltunk szóval nemvolt nehéz megszeretnem)és éppezért nagyon féltem h elhagy megcsal stb..és én hülye nembíztam benne ahogy kellett volna elolvastam az sms-eit.de nem azzal a szándékkal h kutakodjak vagy vmit,csak már nálam volt a telója és belenéztem.akkor nemvolt bennem semmi félelem.de utána volt is rá okom..megis csalt!:/ annyit tudok a mai napig h a csaj kiverte neki de biztos volt többis..és utána őszakított velem mert én nem biztam benne :O jó bevallom énis megcsaltam smároltam egy csávóval de akkor tudtammeg vkitől h mivan és kivoltam tudom nem mentség:S utána volt h mentünk partyzni nyaralóba 3x,mentünk házibulikba.ugy h már akkor nemjártunk és lefeküdtem vele mindig ő kezdeményezett.egy társaságba vagyunk szóval nehéz elfelejtenem.elvagyunk beszélgetünk stb..de nekem ez annyira rossz pedig már 3 hónapja szakítottunk:S és ugyérzem h még szeretem..szerintetek lenne rá esély h újra összejöjjünk?és hogy segíthetnék rá h megint lehessen vmi.. segítsetek.. és bocsi ha hosszú:S
2010. okt. 23. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
miért akarsz újra vele lenni ha megcsalt? oO
2010. okt. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szemét disznó a pasid ne síránkozz utána!!!!
2010. okt. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nemtudom énsem h miért van ez..jókérdés :S
2010. okt. 24. 00:39
 4/4 anonim ***** válasza:
kitalálom..14-15 vagy esetleg max 16 éves vagy:D
2010. okt. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!