Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIÚK! Ti mit mondanátok erre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Ti mit mondanátok erre? (lent)

Figyelt kérdés

1: Köszönöm, értelmes válaszokat szeretnék. :)

2: Az lenne a kérdésem, hogyha szakítótatok volna 1 lánnyal, mert nagyon ritkán tudnátok találkozni vele, meg sok a veszekedés meg minden. de nem tettétek volna túl rajta magatokat, vagyis még éreztek valami a lány iránt.

és a lány megkérdezné, hogy egyik hétvégén nem lesznek otthon szülei és, hogy nincs-e kedved ott aludni nála, mint egy haver? dumálni, filmezni stb.

mert a fiú szakításkor azt mondta, h legyenek barátok mindenféleképpen...

ti igen-t vagy nem-et mondanátok?

és magyarázzátok meg, hogy miért azt mondanátok, légyszíves,

köszönöm a normális válaszokat.

18/L


2010. okt. 22. 23:36
1 2
 11/16 anonim válasza:

Nemet!

ha én szakítok valakivel: az szakítás, nem se-vele se nélküle nyammogás.

"Z"

2010. okt. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én voltam ilyen szituban és nem használtam ki, mert tudtam, hogy abból nem sülne ki semmi jó a szexen kívűl. Ha valaki szakít a párjával, annak oka van, ha nincs akkor minek tenné? Így csak nehezebben felejtenéd el! Próbálj túllépni rajta! 24/F
2010. okt. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Na mi volt?? :D


22L

2010. okt. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
jah majd mondd el mi lett a vége, mert már kíváncsi vagyok :P
2010. okt. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=nTRXRpKVe4M

Erről ez a szám jutott az eszembe.

Ha igent mondanék tuti szex lenne belőle, mert ezt már helyrehozni nem lehet. Nincs érzelem, mert akiknél van, azoknál nem számít a távolság.

2010. okt. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, mindenkinél !!!

jövőhét csütörtöktől vasárnapig üres a kecó, ezért még nem kérdeztem meg... majd valamelyik nap, rákérdezek.

2010. okt. 24. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!