Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIÚK! Ti mit mondanátok erre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Ti mit mondanátok erre? (lent)

Figyelt kérdés

1: Köszönöm, értelmes válaszokat szeretnék. :)

2: Az lenne a kérdésem, hogyha szakítótatok volna 1 lánnyal, mert nagyon ritkán tudnátok találkozni vele, meg sok a veszekedés meg minden. de nem tettétek volna túl rajta magatokat, vagyis még éreztek valami a lány iránt.

és a lány megkérdezné, hogy egyik hétvégén nem lesznek otthon szülei és, hogy nincs-e kedved ott aludni nála, mint egy haver? dumálni, filmezni stb.

mert a fiú szakításkor azt mondta, h legyenek barátok mindenféleképpen...

ti igen-t vagy nem-et mondanátok?

és magyarázzátok meg, hogy miért azt mondanátok, légyszíves,

köszönöm a normális válaszokat.

18/L


2010. okt. 22. 23:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
igent,hátha helyre lehet hozni a dolgokat
2010. okt. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Alapesetben nemet mondanék, mert ennek úgyis szex lesz a vége, és ha már szakítottunk, akkor ez csak megkavarná a dolgokat.


De a Te volt barátod valószínűleg más. Ez a "legyünk barátok" tőlem sosem hangzana el egy szakítás után. Ergo, Ő valószínűleg belemegy és keféltek egy jót.

2010. okt. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Sztem nem, bár attól is függne, h meddig jutottatok már el (szex, stb...). Ha már szex volt, akkor lehet félreérteném és dugásra készülnék. Szóval jah. Ott a helyem :D

19f

2010. okt. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Luigi Vampa:

Te miért nem mondanád ezt a "legyünk barátok"-at szakítás után?

2010. okt. 22. 23:42
 5/16 A kérdező kommentje:

23:41: volt szex, meg minden.

hát igen, gondoltam a szexre, hogy vagy én másznék rá, mert nem bírom és szeretem és kívánom meg minden, vagy ő rám...

de reménykednék benne, hogy "rádöbben" a dolgokra, és újra együtt lennénk...

2010. okt. 22. 23:46
 6/16 anonim ***** válasza:
Igent mondanék, és újra szeretnék.
2010. okt. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem értem a valódi problémát. Ha egymásra vágytok, miért kell ilyen-olyan ürügyeket kitalálni azért, hogy találkozzatok és együtt legyetek?

Nem volna egyszerűbb szeretni egymást és kitartani egymás mellett? Nem volna jobb?


23/F

2010. okt. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Miért? Mert olyan emberrel akivel sok közös emlékünk van, erős érzelmi, gyakran szexuális töltéssel, egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy barátok legyünk, és csak úgy ide-oda járogassunk-beszélgessünk, mozizzunk stb. mintha mi sem történt volna. Eleve nem hiszek az őszinte férfi-nő barátságban. 25/f
2010. okt. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mit szólnál ha a találkozó előtt meg tanulnál helyesen írni?
2010. okt. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

ilyet csak az a lány mond aki dugni is akar még továbbra is.

Igen felmennék ezért bármikor is mondaná.34F

2010. okt. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!