Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért? Fiuk ti hogy reagálnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért? Fiuk ti hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Elmondtam a nyáron egy srácnak hogy Szerelmes vagyok belé azóta máshogy néz rám és sokkal kedvesebb és aranyosabb velem.

De sajnos nem tudtunk azóta komolyabban beszélni.


2010. okt. 21. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Mire mit reagálnánk? Teljesen értelmetlen a kérdés.
2010. okt. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kedves, drága előző!

Arra, hogy reagálnak, hogy valaki bejelnti, hogy szerelmes belé, és utána nyitottabb, de nem beszélnek komolyan! -.- Nehéz az élet,mi?


Amúgy lány vagyok, ezért nem válaszolok! :D

2010. okt. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem az élet a nehéz, hanem azt a kérdést megérteni :P
2010. okt. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia!

szerintem két oka lehet:

1: vagy azért, mert élvezi, hogy szerelmes vagy belé, legyezgeti a hiúságát, és azért kedves, hogy ez az állapot fennmaradjon, de nem akar semmit

2: ő is kedvel téged, bár akkor nem értem, hogy miért nem közeledik jobban feléd, hiszen rajtad nem múlna...

vagy van egy harmadik is, nem akar semmit, de nem akar megbántani.


és jó lenne, ha néha valaki a kérdésre is válaszolna szegénynek.

2010. okt. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megtudta, hogy szeretem, és földig alázott. Erre hogy reagálnál? :)
2010. okt. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!