Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önzőség azt kérni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önzőség azt kérni, hogy a vizsgaidőszakban ne találkozzunk?

Figyelt kérdés
A barátommal hetente 1-2 alkalommal találkozunk, általában akkor amikor neki jó.(a találkozás közös estét-együttalvást jelent) Elég gyakran rosszul szoktam érezni magam olyan estéken, mikor sokáig nem találkozhatunk.De ha elmúlik több, mint 4 nap ez az érzés megszűnik és jobban tudok magamra koncentrálni. Önzőség lenne ha megkérném, hogy ebbe a 3 hétbe egyáltalán ne is találkozzunk, ha csak heti 1-2 alkalommal tud velem lenni?

jan. 10. 20:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt emberek simán tudnak úgy együtt lakni, hogy hagyják a másikat tanulni. Azért nonstop fel sem állni a székről 4-5 hétig... szerintem ilyen nincs, mert trombózisban összeesel. De ha este tudtok egy-két órát sétálni, sportolni vagy napközben együtt esztek, azért már ennyi csak belefér. Ha valakit viszont folyton szórakoztatni kell, vagy te úgy érzed ezt kötelességnek, az tényleg elég fárasztó. Az ember azért van a párjával, mert az nem zavarja őt, hanem jó vele egy légtérben. Akivel folyton foglalkozni kell, az a gyereked lesz majd, de az is inkább 3 éves kor alatt.
jan. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
nekem is most van vizsgaidőszakom, (már az 5.amúgy) és ilyenkor nincsenek tanórák szerintem meg lehet oldani a napi találkozásokat is, ha pl reggel felkelsz végig tanulhatod a napot, és mondjuk délután 4-5 fele már tudsz találkozni vele is...Az a heti 1-2 nap meg igazán bele fér sztem nem 1-2 nap alatt tanulod meg az anyag 90%-át (úgy amúgy se marad meg..)
jan. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
71%

Vizsgaidőszakban nem a párod, vagy mi?


Ha az én barátom állna elő ilyennel, megmondanám neki, hogy oké, akkor itt én befejeztem, mert gyerekes viselkedés.


Az egész írásodból ordít, hogy semmit nem akarsz már tőle, csak a v. időszak egy jó ürügy, hogy ne lásd.

jan. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
77%

17-es, nem kell a melléduma! Orvosin végeztem, párkapcsolat mellett, és igen, a másik "nyaggat" az kb annyi volt, hogy elrángatott sétálni, közösen kajáltunk, meg szexeltünk.


Mégis ledoktoráltam :D, szóval nem értem, miről beszélsz.

jan. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
71%
#17 Villamosmérnök vagyok. Igen, volt hogy nem aludtam egy-egy vizsga előtt. De a barátnőmre, kapcsolatomra mindig szántam időt. Igazából felüdülés volt vele lenni, utána újabb lendülettel tudtam tanulni.
jan. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!