Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önzőség azt kérni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önzőség azt kérni, hogy a vizsgaidőszakban ne találkozzunk?

Figyelt kérdés
A barátommal hetente 1-2 alkalommal találkozunk, általában akkor amikor neki jó.(a találkozás közös estét-együttalvást jelent) Elég gyakran rosszul szoktam érezni magam olyan estéken, mikor sokáig nem találkozhatunk.De ha elmúlik több, mint 4 nap ez az érzés megszűnik és jobban tudok magamra koncentrálni. Önzőség lenne ha megkérném, hogy ebbe a 3 hétbe egyáltalán ne is találkozzunk, ha csak heti 1-2 alkalommal tud velem lenni?

jan. 10. 20:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%
Jó ötlet mindenképp. Vagy ezt mondd neki, vagy azt hogy inkább szakítsatok. De ez jót fog tenni hogy a heti fixet kicsit átértékelje, te meg legalább tudsz tanulni.
jan. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
32%

Én az utolsó vizsgaidőszakom alatt összesen 2x találkoztam az exemmel. Aztán meg két évig jártunk.

Normális ember megérti, hogy pár hétig más a prioritás.

jan. 11. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%
Sztm inkább szakíts...
jan. 11. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
69%
Velem se nagyon találkozott exem a vizsgaidőszakban és nagyon rosszul esett. Annyi volt, hogy heti egyszer vagy kétszer odamehettem a közelébe, ő akkor egy órát pofázott az érdektelen tanulnivalójáról, majd ment is haza. Szex nem volt 5 hétig. Beszélgetés chaten szinte semmi, telefonon amúgy se hívott fel soha, ha én hívtam akkor meg bunkó volt, mert zavartam. Na ez így nagyon nem oké. Én azt csinálnám, hogy felkelek reggel korán, ebédig tanulok, ebéd után pihenek kb egy órát, aztán estig megint tanulok és akkor átjöhetne akár mindennap. Be kell osztani az időt, mert szerintem még az orvosin sem annyira kemény a vizsgaidőszak, hogy ne tudj 3 hétig a barátoddal talizni. Nem akarsz. Velem sem akart az exem. Sőt ez neki inkább egy jó ürügy volt, hogy ne szexeljünk, mert amikor végre levizsgázott mindenből és mondtam, hogy na akkor vegyünk gumit, azt mondta, majd jövő héten lesz... (utált dugni)
jan. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
81%
Azért, ha belegondolsz, azért a párod, mert támogatjátok egymást, őszintén tudtok beszélni a másik elítélése nélkül, biztonságban tudtok fejlődni egymás mellett. Mi lenne, ha együtt laknátok már, akkor kitennéd a lakásból? Van, aki munka és kisgyerek mellett vizsgázik, azokat sem rakja addig a sarokba. Mi lehet hát az oka annak, hogy szex után kötődsz 3 napig, de negyedik nap már nem hiányzik? Pl. ha te annyira kizárólagos figyelmet adsz neki, hogy ez totál leszív, feladod magad (erre utalt, hogy akkor találkoztok csak, amikor neki jó meg hogy bármit önzőségnek tartasz), akkor ezen kellene gondolkozni, hogy ez az ő elvárása vagy a tiéd? Vagy csak az együtt alvásba vagy szerelmes és nem is neki szól csak annak, hogy szeretve érzed magad? Szóval bennem is felmerül, ha most nyugit akarsz, egyáltalán működne ez hosszú távon, nincs-e itt valami olyan inkompatibilitás vagy sérülés, ami eddig el volt mismásolva. Ezzel szemben egy párkapcsolatban ahhoz, hogy tényleg téged szeressenek és ne csak egy képet rólad (amilyen szerinted a másik szerint lenned kellene - ha követhető :)), muszáj önmagadat adnod még akkor is ezzel kockáztatod, hogy elveszíted a másikat. Mert különben nincs értelme, ha pl. ilyesmiket nem mersz vele megbeszélni.
jan. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező, igen, szerintem az lenne. Nekem legalábbis egyből lejönne a párod helyében, hogy számodra a karrier fontosabb, mint a kapcsolat, és ilyen kapcsolatot meg semmi értelme fenntartani... mondjuk mi a párommal már együtt éltünk, amikor főiskolára járt, ilyen módon pont ugyanannyit voltunk együtt a vizsgaidőszakjaiban, mint máskor... és ettől még simán levizsgázott...
jan. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%

Itt mindenki büfészakra járt?! Próbáljatok már meg elvégezni egy mérnöki képzést úgy, hogy a pártok állandóan nyaggat a vizsgaidőszakban, hogy legyetek vele!

Én anno kőkeményen végigtanultam azt a 4-5 hetet, bizony reggeltől estig. Évente 2x igazán ki lehet bírni...

jan. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
22%
#17, kibirni szinte bármit ki lehet birni, egyesek még a hadifogoly-táborokat is kibírták... a kérdés nem ez.... sokkal inkább az, hogy milyen áron, illetve van-e értelme kibírni, mit nyerhetsz és mit veszíthetsz vele...
jan. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%

#18

B@szki, azért egy vizsgaidőszak, amikor a párod a tanulásra koncentrál helyetted hol összemérhető egy fogolytáborral?!


Nyereség: diploma, stabil tudás majd karrier.

Veszteség: évente pár hétig kevesebbet szexelsz. Ha egy kapcsolat ebbe belebukik, az annyit is ért...

jan. 13. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
45%

#19, bocs, hogy a Doni csata évfordulóján pont ez a hasonlat ugrott be... De tény, az ottani fogságot is sokan túlélték, tehát persze, mindent ki lehet bírni, ha van miért...


Tudod, az meg mindenkinek a saját döntése, hogy igényt tart-e egy karrierista társaságára... szerintem egyáltalán nem vonzó tulajdonság... a kérdés meg természetesen a társ nyereségére-veszteségére vonatkozott részemről...

jan. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!