Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A párom közöségi oldalakon megjegyzéseket irogat a idegen nőknek a képéhez.Pl.Szép a szemed stb..Nekem nagyon rosszul esett.Szóltam is neki.Ő azt mondta én fujjom fel a dolgokat nagyon.De engemet ez nagyon zavar.Titeket is zavarna?
2010. okt. 22. 14:10
 1/10 X. Maté ***** válasza:
nem megdugta őket, csak írt nekik...
2010. okt. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak nekem nagyon rosszul esik.Ha engemet szeret ne irogasson mások képeihez semmit.Szerintem
2010. okt. 22. 14:16
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha ezek után nem hagyod ott, akkor szerintem meg is érdemled amit csinál!

23/F

2010. okt. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hát gondolom h rosszul esik...szerintem mond neki azt hogy megharakszol ha még ír valakinek, vagy vmi mással fenyegesd meg egy kicsit...:D de csak akkor ha nagyon sokat irogat másoknak :D remélem hasznos a válaszom :D
2010. okt. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi.Azutolsónak és ugye szerinted sem megengedett egy ilyen egy kapcsolatban?
2010. okt. 22. 14:25
 6/10 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem megengedett.Pff első válaszoló....és akkor még tegye össze a kezét,h nem csalta meg.Ugyan már nevetséges vagy. Biztos te is vmi gagyi lehetsz.
2010. okt. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Köszi.Azutolsónak és ugye szerinted sem megengedett egy ilyen egy kapcsolatban?"


A jelek szerint te úgy gondolod, hogy megengedett. De akkor más véleménye meg mit számít? Ha itt azt mondaná a többség, hogy igen, megengedett, akkor megváltozna, amit gondolsz? Mert, ha megváltozna ettől, akkor komoly probléma van, befolyásolható vagy. Ha szerinted nem "megengedett ez egy párkapcsolatban", és a fiúd mégis ezt csinálja, minek vagy még vele mindig együtt? Nem értem én az itteni embereket.

2010. okt. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Csak megkérdeztem kinek mi a véleménye!!!!!!
2010. okt. 22. 14:40
 9/10 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló, szerintem azért tette ki a kedves kérdező a választ, hogy meglássa a mi véleményünket, mit számit az hogy befolyásolható vagy sem.....Szerintem sem megengedett.(én vagyok a harmadik válaszoló)
2010. okt. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
az én barátom is pont ugyan ezt csinálta csak azzal a különbséggel h a csaj irt rám h hát a pasim találkozni akar vele ez pont 1héttel az elött volt hogy egy évesek lettünk..gondolhatod hogy kivoltam akadva de megbeszéltük vagyis elöször lecsesztem ahogy csak lehet..velem ilyet ne csináljon..azóta még mindig együtt vagyunk és már jófiu
2010. okt. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!