Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probaljuk rendbe hozni a kapcsolatunkat, de.. szerintetek? Én vagyok turelmetlen?

Figyelt kérdés

Az elmult idoszakban nagyon eltavolodtunk egymastol, ez nagyreszt annak koszonheto, hogy semmi idonk nem volt egymasra foleg az o munkaja (de inkabb munkai, mivel tobb munkahelye van - es sajnos egy idoben jott a nehez idoszak az osszesnel) miatt.


Jeleztem, hogy ennek rossz vege lesz, hiszen amellett, hogy programokat is ritkan tudtunk csinalni, szexualis eletunk pl szinte egyaltalan nem volt mar, amit borzasztoan magamra vettem.


Megbeszeltuk, hogy megprobaljuk rendbe tenni a kapcsolatunkat ezek utan, ha vege ennek a nagy hajtasnak. Ennek vege is 3 napja. O nagyon igyekszik latszolag, voltunk azota etteremben, moziban, kirandultunk..ellenben szex azota sem volt. Tudom, meg csak 3 naprol van szo, de en valahogy azt hittem, ez is rogton helyre jon, vagy vagyik ra, hiszen sajnos most mar nem egy es nem is ket het telt el az utolso egyuttletunk ota..


Kicsit hulyen erzem magam, hogy ez a legnagyobb problemam, hiszen minden masban meg nagyon igyekszik, de szerintem mar kicsit bele is hulyultem abba, hogy magamat hibaztatom ezen a teren. Megis, nekem mar nagyon hianyzik, neki meg ezek szerint nem.


Mi a velemenyetek? Turelmetlen vagyok es ezek a dolgok majd hozzak magukkal a szexet is, vagy egesz egyszeruen nem akar mar lefekudni velem?


2023. dec. 19. 13:04
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

#19 #20 Szerintem ezek kifogások , de lehet hogy enyén függő.

Volt sok határidős , sok 10-100milliós munkám, éjjszakázások , töbhónapos leterhelések.

De a feleségemnek nem tudtam soha , de soha nemet mondani. Inkább az a baj nálam hogy a munkahelyi streszt is szexel probálom oldani , s sokszor ebben nem partner a párom.

Nem tudom hogy miért de volt olyan hogy annyira steszben voltam egy határidős átadásban hogy napjában többször is könnyiteni kellett magamon. sajnos egyedül :(

2023. dec. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
21: egyik eset se normális, kiből mit hoz ki a stressz.
2023. dec. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ő csak neked tesz eleget a programokkal. De arra már nem tudja magát rávenni, hogy szex is történjen, mert:


A) A stressz lelkileg-testileg kicsinálja.


B) Egyáltalán nem kíván téged.


C) Mivelhogy szexet szeretnél elveszíti az érdeklődését iránta, spontán szex kedvelő, nem szereti a rendszereséget, mert nincs benne varázs.

2023. dec. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen csak sajnos nálunk sok veszekedés követte, ő nem igazán szeret/tud a gondokról beszélni.

Nyáron nagyon sokat dolgozott, két munkahelye van. Én nyáron alig dolgoztam(akkor kellett szabiznom), így nagyon sok időt voltam egyedül. Mentem barátnőkhöz, de azt sem lehet állandóan. Van hobbim, takarítottam, főztem, igyekeztem lekötés magam, de nagyon rossz volt hogy este jött minden egyes nap haza. Néha volt egy hétvégi szabadnapunk, de sajnos a veszekedések miatt az sem olyan volt mint amilyennek kellett volna lennie. Mondankm sem kell hogy az intimitás hogy eltűnt az életünkből. Másfél hét, két hét, majd 3 hét mert közbejött ugye a női dolog én meg már a falat kapartam, de sajnos sok volt a harag, nem jött össze. Nekem igazából az is jó lett volna ha kibékulunk és egyből lesz valami, de már ideges volt a veszekedések miatt, fáradt is volt. Szóval átérzem így utólag, de akkor nem tudtam tiszta fejjel gondolkodni. Később már legalább tobbmyire a hétvégéket együtt tudtuk tölteni meg hát dolgoztam én is aztán és nem volt olyan rossz hogy csak este jön haza.

Viszont a szex nem lett már olyan rendszeres ezután se és megint kinyitott a számát, vádaskodtam is (tudom,tudom nem szabad, de már belebetegedtem).

Volt hogy egy hónapig sem történt semmi. Mikor lehetett volna inkább osszebujni akart, cukiskodni és mikor láttam hogy már nem lesz semmi csak alvás, akkor megint jött a veszekedés. Borzasztó időszak volt. Az okok, amiket néha feljozott: már annyit hajtom, hogy olyan mintha kötelesség lenne; fáradt; nem vette észre hogy ez akkora gond lenne; hogy legyen kedve ha mindig felhántorgatom, veszekszunk ezen; állandóan csak erröl pofázok (ekkor már elvolt durvulva a veszekedés mikor ilyet mondott). Igaza is volt, de tényleg nem értettem én sem, hogy lehet hogy nem hiányzik neki, hiszen férfiaknak nem is nehéz hogy " jó vége" legyen és nem kell fél óráig erőlködnie sem. Én azt gondoltam előző tapasztalatom alapján hogy a férfinek csak jó feszültség levezetés lenne ez, de gondolom mivel egyik gondot okozta a másik (volt gyakori piálgatás miatt, több minden miatt veszekedés) már nem lett volna olyan felszabadult érzés csinálni :D Türelmes voltam aztán azóta mondjuk úgy javult a dolog, bár én többször is igényelnem, de mit tehetek...ha mondom az csak olaj a tűzre. Várok hátha valahogy visszatér a rendszeresség

Szóval ez az én történetem. Azt tanultam meg, sajnos saját hibámból, hogy nem feltétlenül megy minden helyzetben minden férfinak úgy a szex.

Tévedtem.

Remélem megoldódnak a problémáitok és majd írj mi történt.

Próbálj meg valami szexi, de nem túl egyértelmű rucit felvenni amiben megkíván.

Mindketten 30 koruliek vagyunk. Ti?

2023. dec. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Vegyetek ki egy 1 hét szabit, és húzzatok el ketten. Evés, ivás, alvás, séta, friss levegő, nyugi. Ez kell most nektek.
2023. dec. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
49%
24: jé milyen váratlan dolog az, hogy nem feltétlenül van a férfiaknak is mindig minden pillanatban igenye a szexhez. Kiesik pár hét és már megy a jajongás? Teljesen más egy 20 éves aki ki van pihenve mint mondjuk egy 30-40 éves akinek ezer más baja is van mellette. A spontanitas helyett a baxogatas miatta meg még jobban el tudná venni a kedvem. El tudnák képzelni olyan helyzetet és kezdeményezést, újdonságot ami engem bármikor beindithatna, de a jajjgatas és veszekedés jó messzire van tőle.
2023. dec. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
26-os: Te a kérdezőnek szeretnél segíteni vagy engem akarsz kioktatni?
2023. dec. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!