Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probaljuk rendbe hozni a kapcsolatunkat, de.. szerintetek? Én vagyok turelmetlen?

Figyelt kérdés

Az elmult idoszakban nagyon eltavolodtunk egymastol, ez nagyreszt annak koszonheto, hogy semmi idonk nem volt egymasra foleg az o munkaja (de inkabb munkai, mivel tobb munkahelye van - es sajnos egy idoben jott a nehez idoszak az osszesnel) miatt.


Jeleztem, hogy ennek rossz vege lesz, hiszen amellett, hogy programokat is ritkan tudtunk csinalni, szexualis eletunk pl szinte egyaltalan nem volt mar, amit borzasztoan magamra vettem.


Megbeszeltuk, hogy megprobaljuk rendbe tenni a kapcsolatunkat ezek utan, ha vege ennek a nagy hajtasnak. Ennek vege is 3 napja. O nagyon igyekszik latszolag, voltunk azota etteremben, moziban, kirandultunk..ellenben szex azota sem volt. Tudom, meg csak 3 naprol van szo, de en valahogy azt hittem, ez is rogton helyre jon, vagy vagyik ra, hiszen sajnos most mar nem egy es nem is ket het telt el az utolso egyuttletunk ota..


Kicsit hulyen erzem magam, hogy ez a legnagyobb problemam, hiszen minden masban meg nagyon igyekszik, de szerintem mar kicsit bele is hulyultem abba, hogy magamat hibaztatom ezen a teren. Megis, nekem mar nagyon hianyzik, neki meg ezek szerint nem.


Mi a velemenyetek? Turelmetlen vagyok es ezek a dolgok majd hozzak magukkal a szexet is, vagy egesz egyszeruen nem akar mar lefekudni velem?


2023. dec. 19. 13:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
22%
Az a véleményem hogy regényírás helyett el kéne mondanod neki hogy mit szeretnél.
2023. dec. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem egy hisztérika vagy. Keress hobbikat, barátnőket, pszichològust.


Egyirányba halad az életetek?

Mi lesz veletek gyerek mellett?

2023. dec. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem egyszerűen csak nem akar paraszt lenni és ajtóstul rontani a házba, hogy aztán azt gondold, csak a szex hiányzott neki, nem is te és a közös idő. De persze így meg az ellenkezője a baj...
2023. dec. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
80%

Ja, amúgy nem muszáj várni ám a sült galambra, te is nyugodtan kezdeményezhetsz szexet. Az miért nem opció? Ennyi erővel ő is gondolhatja, hogy te nem akarsz.

A nők néha tényleg olyan hülyék. Mondom ezt nőként.

2023. dec. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

3, ez eszembe se jutott. Lehet :)

4, igazad van. Lehet tulgondolom, de azert nem kezdemenyezek, mert az utobbi idoben nem veletlen nem szexeltunk. Igy meg en rontanek ajtostul a hazba, legalabbis ugy erzem.

2023. dec. 19. 13:38
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nálatok milyen a kommunikáció, de nálunk az ilyeneket simán meg is lehet beszélni. Szóval akár rá is kérdezhetnél, hogy kipihente-e már magát, esetleg úgy érzi, lenne kedve vagy energiája egy kis szexhez... Nem gondolnám, hogy egy kapcsolatban ez ciki lenne.
2023. dec. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
19%

Egy gyors szex sem fér bele?

Vagy egy kis intimitás?

Közös tusolás ilyesmi?

2023. dec. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Türelem, hamarosan ez is kiderül, de egyetértek azzal, hogy te is adj folyamatosan jelzést, nem kell ajtóstul a házba, de azért egy nő is tudja szerintem,hogy mire " ugrik" a párja...
2023. dec. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
96%
Ha szexet akarsz, akkor egyértelműen add tudtára. Hisztinek akkor van helye, ha az egyértelmű kérdés/jelzés után sem mozdul meg. Ne kelljen már találgatni, hogy mit akar...
2023. dec. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Sziasztok most mar eltelt azóta még 5 nap és azóta is semmi, szerintetek?

Ilyeneket mond hogy idő kell hogy ezek a dolgok visszaálljanak

2023. dec. 24. 10:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!