Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probaljuk rendbe hozni a kapcsolatunkat, de.. szerintetek? Én vagyok turelmetlen?

Figyelt kérdés

Az elmult idoszakban nagyon eltavolodtunk egymastol, ez nagyreszt annak koszonheto, hogy semmi idonk nem volt egymasra foleg az o munkaja (de inkabb munkai, mivel tobb munkahelye van - es sajnos egy idoben jott a nehez idoszak az osszesnel) miatt.


Jeleztem, hogy ennek rossz vege lesz, hiszen amellett, hogy programokat is ritkan tudtunk csinalni, szexualis eletunk pl szinte egyaltalan nem volt mar, amit borzasztoan magamra vettem.


Megbeszeltuk, hogy megprobaljuk rendbe tenni a kapcsolatunkat ezek utan, ha vege ennek a nagy hajtasnak. Ennek vege is 3 napja. O nagyon igyekszik latszolag, voltunk azota etteremben, moziban, kirandultunk..ellenben szex azota sem volt. Tudom, meg csak 3 naprol van szo, de en valahogy azt hittem, ez is rogton helyre jon, vagy vagyik ra, hiszen sajnos most mar nem egy es nem is ket het telt el az utolso egyuttletunk ota..


Kicsit hulyen erzem magam, hogy ez a legnagyobb problemam, hiszen minden masban meg nagyon igyekszik, de szerintem mar kicsit bele is hulyultem abba, hogy magamat hibaztatom ezen a teren. Megis, nekem mar nagyon hianyzik, neki meg ezek szerint nem.


Mi a velemenyetek? Turelmetlen vagyok es ezek a dolgok majd hozzak magukkal a szexet is, vagy egesz egyszeruen nem akar mar lefekudni velem?


2023. dec. 19. 13:04
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Boldog karácsonyt neked!

Én mint pasi azt mondhatom hogy csak simán nem kíván.

Idő?

Minek?

Hogy felálljon neki?

Ez csak duma hogy időre van szüksége.

2023. dec. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Koszonom, boldog Karacsonyt!


De ennyire taszito lennek? :(

En ezt nem tudom felfogni…

Mas pasik orulnenek nekem o meg ennyire nem bir hozzam erni?

2023. dec. 24. 10:46
 13/27 anonim ***** válasza:

Azt te tudod hogy mennyire vagy taszító.

Gondolom egy polcra el tudod magad helyezni.

De ha előtte kívánt és nem változtál akkor nem veled van a baj.

2023. dec. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok amúgy?
2023. dec. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Azota van ez a helyzet amit a kerdesben is irtam. Elotte nem volt gond, sosem maradt ki ilyen sok ido. Semmit sem valtoztam.
2023. dec. 24. 11:01
 16/27 A kérdező kommentje:
Bocsanat most latom nem is irtam a kerdesben, csak hogy az elmult idoszak. Nehany honaprol van szo.
2023. dec. 24. 11:08
 17/27 anonim ***** válasza:
23%
Nem kellesz neki, ennyi.
2023. dec. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Szerintem rendbe tudjátok hozni a kapcsolatotokat , csak legyél kicsit türelmes.
2023. dec. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
66%
Ha több munkahelyen , több irányból is osszejottek neki a dolgok akkor sztem ne csodàld, hogy a szex a legkisebb gondja lol. Egy rossz és stresszes munkahely tönkre tud tenni egy embert ha nem vált időben, miután lehet akár fel év is hogy helyre jön agyilag. Nem aki kvázi több helyre is figyel. Volt olyan húzós idoszakom amikor még éjjel is a határidők meg a munkák voltak a fejembe random még álomban is előjőttek. Legkevesbe a magán életem érdekelt akkor. Lehet keresni nyugisabb melót. Csak akkor meg gondolom menne a szajhuzas, hogy kevesebb a pénz..
2023. dec. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Persze aki nem volt felelős munkakörben vagy stresszes helyen az meg se érti ezt. Általában az virgonc aki a fél napját ha kidolgozza. És az ideg illetve a mentális fáradtság rosszabb mint a fizikai.
2023. dec. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!