Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nem bírom tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem bírom tovább?

Figyelt kérdés
sziasztok.lenne egy nagyon nagy problémám. 1 éve összejöttem egy pasival, jól megvagyunk szeretem , most már nálam is lakik, ketten fizetünk mindent, dolgozik, szeret engem , tökéletes lenne a kapcsolatunk , de van egy igen komoly gond. droggal kereskedik és használja is, egy elég alvilági ember volt most már kicsit lenyugodott. de én nem érzem magam biztonságba mellette, de viszont kimondhatatlanul szeretem. de ez az élet amit mi csinálunk... dolgozunk mind a ketten én tanulok,és persze a drog. és itt már nem csak fűröl meg spurirol van szó... nem tudom mit tegyek mert bár szeretnék hosszútávra tervezni, nem hiszem hogy ez igy jó lenne. nem tudom mit csináljak. kérlek segítsetek.köszönöm szépen. 20/L
2010. okt. 21. 18:03
 1/6 anonim válasza:
Én a helyedbe, nagyon elgondolkoznék azon, hogy elhagyjam, igaz fájó szívvel. Ez neked se jó, több szempontból. Rászokhatsz, ha elkapja egy rendőr, akkor te is mehetsz vele a dutyiba, és hasonlók. Gondold meg mit teszel, ez a te döntésed.
2010. okt. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ. tudom én is nagyon jól de egyszerűen felrobbanok ha arra gondolok hogy elhagyjam . most is a sírás kerülget mert már elegem van és kikészít ez az egész. nem tudom mi lesz :(:(:(
2010. okt. 21. 18:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak te tudsz dönteni, mivel a te életedről van szó, nehéz dolog, de ez van. De nem a legaljával kéne összeállni, ez téged is minősít valamilyen szempontból
2010. okt. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, igen, mi nők a rosszfiúkat szeretjük... de ne kösd vele össze az életed!
2010. okt. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem is az a javaslatom, hogy beszélj vele mindenképp, de mondd meg neki, hogy szereted, és vele akarsz lenni, de nem akarod végignézni, ahogy tönkreteszi magát is és téged is. ha nem változtat, hagyd ott, bár tudom, hogy nem lesz egyszerű.

Sok sikert kívánok!

2010. okt. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :) megpróbálom...
2010. okt. 22. 06:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!