Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "plázacicák" írjatok! Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"plázacicák" írjatok! Milyen az életetek?

Figyelt kérdés
nem is inkább plázacicákra gondolok tt elsősorban , hanem olyan nőkre , akiknek fontos volt párválasztáskor a férfi anyagi helyzete..vagy akiknek fontos , hogy a férfi elvigye őket ide -oda ..vásárolgatni, nyaralni stb..légyszi olyanok ne írjanak akik nem ilyen kapcsolatban élnek. "eltartott" nők válaszait várom:)
2010. okt. 21. 00:18
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

A nőknek igenis kell a pénz. Vigyen be valamit a pasi is a kapcsolatba legalább.

Az értelmes nők nem tudnak mit kezdeni egy dirigálós (ez nem az irányító),csóró, öntelt, egoista, lusta, szexmániás perverz pasassal. Ez túl sok.

2010. okt. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Haat ezen most szakadtam!:D 79%os valaszolo, kerlek adj valami eletjelet ha ezt olvasod!:D Az a valasszolo aki a mekis szokerol irt!:D:)
2011. febr. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Nos, nagy eséllyel valószínűsíthető hogy az egyik kedves válaszoló az én személyleírásomat adta meg, azaz engem látott a párommal abban a bizonyos mcdonald's-ban. :) Amennyiben az említett "plázap*csa" barna szőrmemellényben volt, fekete, 12 centis bokacsizmában, akkor már egészen biztos.

Ez esetben pedig, kissé elferdített a leírás, hisz latex nadrágom egy darab nincsen, mert gusztustalannak tartom. A cipőben nem igaz, hogy majdnem orra estem volna, hisz igencsak tudok benne menni.:) Magassarkú nélkül 175 cm magas vagyok, döntse el mindenki maga, hogy mennyire vagyok alacsonyka az "ormótlan" magassarkúm nélkül.:) A barátom magasabb nálam, még magassarkúban is legalább fél fejjel. Az, hogy egy külső szemlélő szerint mindent csak két ujjal fogok meg, nehogy piszkos legyen a kezem relatív, hisz az ELTE-n tanulok csecsemőgondozást, imádom a gyerekeket, és a piszkos pelenkáktól, valamint a "bababüfitől" sem riadok vissza.:)

A páromról írtad hogy utánam kullogott, nos ő épp "vezekel", mert egy évnyi verés után elhagytam, ezt követően megígérte hogy megváltozik, így kibékültünk. Azóta nem játssza a nagyfiút velem szemben. Így kívülről igen, úgy tűnhet hogy jön utánam mint egy "kiskutya", de régebben ez nem így nézett ki. Gondolom nem akarja elkövetni ugyanazt a hibát, mint anno. Hát, nem tudom még miben javíthatnálak ki, hogy kicsit teljesebb képet kapjatok rólam, a plázap*csáról, aki egyébként utál vásárolni, és valóban csak akkor teszi, ha már muszáj.:)

R*bancként nem tudom miért kategorizáltál, hisz eddigi legrövidebb párkapcsolatom fél év volt, jelenlegi barátommal 2 éve vagyok már együtt. :)

Nem ítéllek el a sztereotípiának való behódolás miatt, hisz jómagam is hajlamos vagyok, a már meglévő személyiségi alternatívák által kategorizálni, annak ellenére hogy ennek okán engem is számos ember tévesen ítél meg. :)

Minden esetre jót nevettem, hogy ezen az oldalon, ilyen címszó alatt "viszont láttam magamat".:D

2011. febr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nekem kb 4 hónapja van barátom.. Mindenem megvan.. de nem azért mert ő , szüleim vettek nekem dolgokat.. hanem mert magamnak vettem.. s sose senkitől nem vártam el és nem várom el hogy vegyen nekem ezt azt... ( az ajándék más ) és az elvárás is... a kapcsolatnak a szeretet a titka ha az nincs... akkor azt nem is nevezném igazi kapcsolatnak ...
2011. márc. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!