Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "plázacicák" írjatok! Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"plázacicák" írjatok! Milyen az életetek?

Figyelt kérdés
nem is inkább plázacicákra gondolok tt elsősorban , hanem olyan nőkre , akiknek fontos volt párválasztáskor a férfi anyagi helyzete..vagy akiknek fontos , hogy a férfi elvigye őket ide -oda ..vásárolgatni, nyaralni stb..légyszi olyanok ne írjanak akik nem ilyen kapcsolatban élnek. "eltartott" nők válaszait várom:)
2010. okt. 21. 00:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
50%

tudod az eltartott "nő" lehet 16 éves de 40 éves is

A napja ha fiatal úgy kezdődik, h no kaja, suli, hazarohan felkészül és este, késő délután a barátocskája várja elviszi kajálni, buliba, csónakázni, kocsikázni. Ha a pasi full gazdag ő mondja meg h hova és a ribizli követi, ha tetszik neki ha nem. Átlagba ezek a csajok a szülőknél szende, jó kisjányok, csak szeretik a pénzt költeni, de a külvilág tudja jól kik is.

Az idősebbek 20-tól végtelenig

ha járnak vmi fősulira nagyon gagyira, 1hogy el tudják végezni, 2mert annyira nem okosok

a napjuk egy része a konditeremben zajlik

másik otthon szépítkőzéssel

a tehetősebbek pedig szalonokban. stb helyeken

"de mindig jobban néznek ki mint egy átlag halandó nő" mert ha a pasi hívja ebédelni, tiptop legjobb forma, de átlagba mivel a pasas dolgozik, vagy van vállalkozása 2-3-4 óra körül találkoznak

imádnak plázázni, meg szalonokba járni, meg felkapott kávézóba, étterembe enni

nem feltétlen a 12 cm körömcipőben járnak mindenhova...

ha edzőterembe mennek fekete sportcipő, tornacsuka + bemelegítő

(nyilván nem a kínai piacról :)) )

nem mind teszi ki a mellét, ugyanis gazdag pasikból is van aki inkább sejteti a csaj mellét, (ne nézze más alapon) de ettől eltekintve azért minden jól látszik, ki a gazdag pasi, ki a fullos baba

ha csaj vagy sok pénz, idő, energia, és gyomor kell

ha pasi szintén, plusz forogj ezekben a körökben

ha meg csak érdekel, ne érdekeljen, mert ez a felszín, vannak még sokkal durvább dolgok, amiket sztem nem igazán szeretnél tudni

szóval maradjunk a felszínnél...

ennyi volt

pápá

2010. okt. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Az utolsónak igaza, van ha bekerülsz bizonyos körökbe, egyből nem lesz túl sok kedved ehhez az élethez, mert elég durván felfordul a gyomrod... nyugodtan elhiheted, láttam eleget az ilyen életformából.


Egyébként ha szimpatikus ez az életstílus, bevetheted magadat, és csinosan felöltözve sétálgathatsz gazdagok lakta területeken, ott felfigyelnek majd rád az idősödő, nem túl szép külsejű gazdag bácsik, akik örömmel fognak "anyagilag támogatni némi kedvességért cserébe".

2010. okt. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
eszem ágában sincs kipróbálni ezt az életet:D:D
2010. okt. 21. 15:07
 14/24 anonim ***** válasza:

08:53as vagyok

akinek igaza volt az uccsó szerint

örülök, hogy nem szeretnél ilyen körökben forogni, megnyugtató, hogy a kíváncsiság, vagy az álmodozás, vagy valami :) vett ennek a kérdésnek a kiírásához

ne is ismerd meg, nem való mindenkinek, sőt inkább senkinek:))

pápá

2010. okt. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%
Én ebbe a körbe mozgok nem olyan szörnyű ez ..Általába mi "plázacicák" irányitjuk a gazdag pasit , mert tudjuk h mit akarunk és meg adjuk amit ők akarnak ..Ha olyanunk van .Ha nem akkor csak kérunk nem adunk
2010. okt. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
24%
valaki irta hogy nem jarnak ilyen oldalakra plazacicusok...deehogynem..szted ki irja azokat a kerdeseket h "Na akko most terhes lettem?" talaltam 1x egy olyan h "Rendszeresen kimostuk a gumit, lehetek terhes?" < ezen majdnem leestem a szekrol...
2010. okt. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem se fognak írni ne is várd...De szerintem azok a lányok már elve Így lettek nevelve.. Sok minden múlik azon is.. Őket nem is igazán érdekli hogy hogy nézel ki előbb a pénzed a házad a kocsid aztán te...
2010. okt. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
47%

19:54 51 % osnak:



ha te tudsz irányítani egy gazdag pasit , az nem is pasi, csak pasicska, vagy kisfiúcska aki ezt eltűri, egy igazi pasi nem tűri el, hogy nő irányítson egy kapcsolatban !!!!

" mert tudjuk h mit akarunk és meg adjuk amit ők akarnak .." ---> gondolom ezt mire érted, de inkább no comment :D

"akkor meg kérünk, nem adunk "---> és mégis mit tudsz kérni egy ilyen pasicskától, hogy vegyen ezt az...?


hmmm,azért a gazdag pasik sem egyformák ez tény, de én pl megdolgoztam azért amim van és a baráti , haveri köröm is, ...spec engem soha nem érdekeltek a plaza cicák, egy két haver szükségletei kielégítésére használja azért az ilyen nőcskéket,és ennyi, de komolyan egyiket sem veszik ...és az, hogy ők irányítsanak ...:DDDD


a NŐt azt ne ékszerként hordja a pasi !!!!!!bár ez az ékszer kifejezés kicsit túlzás a plazacicák némelyikére, szóval nem általánosítok !:)))

2010. okt. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Marci14 ***** válasza:

vazze.


a lányokat nem érdekli a pénz. sokan azt hiszitek, hogy a szexi csajokat a pénz és a beckham típusú pasik érdeklik csak. ez nem igaz.


mi kell a nőnek?


1. szex

2. kapcsolat


mi kell a férfinak?


1. szex

2. kapcsolat

2010. okt. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
azzal vitáznék azért h a pasik listáján a kapcsolat is szerepel.. sztem pedig szex szex pia kaja foci::DDD
2010. okt. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!