Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "plázacicák" írjatok! Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"plázacicák" írjatok! Milyen az életetek?

Figyelt kérdés
nem is inkább plázacicákra gondolok tt elsősorban , hanem olyan nőkre , akiknek fontos volt párválasztáskor a férfi anyagi helyzete..vagy akiknek fontos , hogy a férfi elvigye őket ide -oda ..vásárolgatni, nyaralni stb..légyszi olyanok ne írjanak akik nem ilyen kapcsolatban élnek. "eltartott" nők válaszait várom:)
2010. okt. 21. 00:18
1 2 3
 1/24 X. Maté ***** válasza:
45%
Mint látod, ilyen nincs. :D Én meg jövőhéten elfoglalom Oroszországot ;)
2010. okt. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
77%

hülye a kérdés, a lányok, akiknek a kérdést szánod, sosem vallanák be a válaszukkal, h ők igenis ebbe a kategóriába tartoznak.

tudod, ez olyan, minthogy épp a megkérdezett lányok nem vásárlásmániások, utálják a pénzt költeni, nekik aztán nem a pénz a fontos és persze fingani sem szoktak, csak jázminillatút...

2010. okt. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
50%
2. vagyok: hozzáteszem, h lány vagyok. :) a válaszomból meg mindenki döntse el, melyik kategóriába tartozom.
2010. okt. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 X. Maté ***** válasza:
57%
Sztem ahhoz, akivel kocsmákba járnánk verekedni ;)
2010. okt. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes... az ilyen nők tuti, hogy nincsenek itt a Gyakori Kérdéseken, úgyhogy tuti nem fog senki neked írni tapasztalatból. Kicsit más az ilyen nők előfordulási helye.
2010. okt. 21. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
75%
Sztem fölöslegesen várod a válaszokat, az ilyen nőkre nem jellemző, h az interneten kérdezős oldalakat böngészgessenek, mert vagy lusták, vagy nem is tudnak nagyon olvasni, meg amúgy le$z@rják, h ki mit kérdez stb.....a pénzen meg egy-két trendi dolgon kívül nem nagyon érdekli őket semmi.
2010. okt. 21. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
81%

Tudom, hogy ez most nem válasz, de ez jutott eszembe erről a plázacicás témáról. Ja igen, én nem vagyok plázacica, szerencsére normálisnak születtem.

Szóval múltkor éppen a mc donnalds-ban ültem a barátommal, mikor bejött egy ilyen kis p***a a pasijával. A csak egyébként alacsonyka volt, de egy orbitális magas sarkú cipő volt rajta, hogy majdnem orrabukott, tapadós latexnadrágban, bundában, hullámos hosszú szőke műhallyal, a pofáján pár kiló máz. Nagyba beveretett, mint egy kiskiránynő, mindent két ujjal fogott meg, nemhogy piszkos lesz a kacsócskája. A pasija, aki meg sokkal alacsonyabb volt nála, olyan egyszerű gyerekecske csak, szó nélkül kullogott a ribanc után.

2010. okt. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
56%

07:09 vagyok.

Bocsika a sok helyesírási hibáért, de gyorsan írtam. Ahogy elnéztem, elég sok hibát vétettem, mint pl a ,,hallyal´´ :)

2010. okt. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
75%
lehet, hogy a pasi csak szárazbarát volt (egy olyan lihegő srác, akit a jó csajok csicskának meg egópolírozónak tartanak), a csajszi viszont épp gazdag pasi-lesen volt :) bár hogy miért mekdonáldzban, azt nem tudom :D
2010. okt. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy éppen arra járt a ribi és meglátta az ablakból, hogy valami helyeske pasika ül ott, ezért bement kicsit jobban szemügyre venni. De amúgymeg én azt hittem, hogy az ilyen plázap***ák nem esznek ilyeneket, hiszen akkor oda a ,,gyönyörű´´ csontos testük.
2010. okt. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!