Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyek magabiztos nő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek magabiztos nő? A párom visszaél a bizonytalanságommal!

Figyelt kérdés

Mindig ő a domináns. Kötelezett, hogy legyek barna(mert féltékeny típus)ez mellett mindig más csajokkal foglalkozik ha társaságban vagyunk, ezért meg én vagyok féltékeny, ahelyett hogy feltalálnám magam, átmegyek némába.

Az iwiw miatt sokat veszekedtünk, mondta hogy törli magát, azóta ezt zsarolásnak használja fel, "majd ha leszoksz a cigiről"

és mindig attól félek, hogy más kell neki (volt már fent mellettem társkerin)tehát, már rosszul vagyok attól is ha netezik, ahelyett, hogy bíznék magamban, hogy én is vagyok olyan jő nő, amilyen jó pasi ő, csakhogy amíg neki 10-ből 8 lány tetszik, nekem 10-ből egy pasi sem, aki nem ő.

hogyan gyógyuljak ki ebből?


2010. okt. 20. 13:28
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, arra gondolj, hogy amíg különálló emberekként kell túlélnünk az életet, addig nem kell ahhoz alap, hogy valakinek önbizalma és önérzete legyen, egyszerűen ez ahhoz kell, hogy túléljünk. Nem kell különösebb ok rá, pusztán annyi, hogy senki nem fog benned bízni, ha te nem bízol magadban, ezért nem külső forrásból kell várni a magabiztosságod, önérzetedet, hanem pusztán azon a jogon kell önérzetesnek lenned, mert ha te magad érdekeit nem képviseled, SENKI NEM FOGJA HELYETTED KÉPVISELNI. Tehát az a választásod van, hogy vagy mindenáron önbizalmat és magabiztosságot szerzel, ettől a faroktól függetlenül,

vagy egész életedben különböző nulla szintű férgeknek leszel kiszolgáltatva és csicskáztatva. Szerintem egyértelmú, hogy inkább megszakadok az önérzetemmel, minthogy kötsög férgek rugdossanak és csicskáztassanak a saját érdekeik alapján.

2010. okt. 21. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
Szakits vele, de azonnal!
2010. nov. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
A család véleményével még mindig sakkban tarthatod.
2010. nov. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
SOHA NEM LESZEL MAGABIZTOS, HA VELE MARADSZ! ő meg változni nem fog. Csak el akar nyomni,megalázni és közben még jót röhög a markába. Én azt nézem egész életben, ahogy apám megalázza minden pillanatban anyámat. Veled is ez lesz életed végéig, ha nem lépsz most azonnal, mert később még ennél is kevesebb önbizalmad lesz. Pluszban idegileg is tönkre fog tenni. Nekem elhiheted, én ebben nőttem fel. Azért nyom el pont téged, mert gyenge, nem tud érvényesülni, és rajtad veri le. De te ne állj szóba se ilyenekkel. Az ilyen gyengék csak olyannal állnak össze, aki náluk is gyengébb, hogy el tudják nyomni,leverjék valakin a saját vélt vagy valós megaláztatásokat, lenézést, sikertelenséget. Továbbá, ha gyereked lesz egyszer tőle, annak is tönkrevághatod az életét, ha ilyen apja lesz és ezt kellesz néznie fél életében, amit csináltok: ő lekezel, te meg meghuyászkodsz. Hidd el, a gyerek valahol téged is meg fog vetni egész életében ezért. Bocs az őszinte véleményért, de sajnos ez a VALÓSÁG.
2010. nov. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

köszi hogy írtál

alakul az önbizalmam

mert kint van, így nincs velem

ismerkedtem egy sráccal, erre meg töredelmesen be is vallottam neki :(

ezen kiakadt hetekig tartó veszekedés, a végén már én szakítottam, mert belebetegedtem, ezután visszafogott, lehozta a csillagokat kibékültünk

még most is kedves (pár hónap eltelt azóta) figyelembe veszi a véleményem, hallgat rám, mintha tisztelne és féltene!

tehát azt vettem észre, minél jobban próbálok magam mellett kiállni, ő annál többet ad a kapcsolatért, hogy ne veszítsen el (jah, mert ő is gyenge, fél egyedül maradni úgy látom - ahogy te is írtad)

szóval minél magabiztosabb vagyok/lennék, annál jobban kapar, hogy megtartson

és mivel szeretem (én hülye) meg is tud


annyit tudok már, ha egyszer vége lesz (nem csak mondom neki, hanem úgy is lesz)azt nem fogom bánni, ha lesz egy rendes barátom.

de ugye nincs. egyedül én is félek - még....

2010. nov. 20. 21:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!