Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyek magabiztos nő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek magabiztos nő? A párom visszaél a bizonytalanságommal!

Figyelt kérdés

Mindig ő a domináns. Kötelezett, hogy legyek barna(mert féltékeny típus)ez mellett mindig más csajokkal foglalkozik ha társaságban vagyunk, ezért meg én vagyok féltékeny, ahelyett hogy feltalálnám magam, átmegyek némába.

Az iwiw miatt sokat veszekedtünk, mondta hogy törli magát, azóta ezt zsarolásnak használja fel, "majd ha leszoksz a cigiről"

és mindig attól félek, hogy más kell neki (volt már fent mellettem társkerin)tehát, már rosszul vagyok attól is ha netezik, ahelyett, hogy bíznék magamban, hogy én is vagyok olyan jő nő, amilyen jó pasi ő, csakhogy amíg neki 10-ből 8 lány tetszik, nekem 10-ből egy pasi sem, aki nem ő.

hogyan gyógyuljak ki ebből?


2010. okt. 20. 13:28
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

mert folyamatosan láttam a gépén, hogy mikor kinek nézte az adatlapját és akkor kezdtem balhézni, amikor el küldte az első levelet egy csajnak

tehát csírájában el lett fojtva

azóta meg nem mer semmit csinálni a gépén, mert tudja, hogy látom

sőt az iwiwjéhez adott már jelszót is, megígérte, hogy azt is törli

és sajnos van már gyakorlatom abban, milyen lesz egy pasi, amikor megcsalt.

sugárzik róluk, hogy nem szeretnek.

ez a srác még figyelmes velem, van, hogy a kedvemben akar járni, csak ebben a figyelemben más csajokat is részesít sajnos, de nem mer átlépni egy határon. mert beégne a családja és a családom előtt is. ezt nem meri megengedni magának.

2010. okt. 20. 15:37
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

De nem szörnyű arra gondolni, hogy csak azért nem kúrt még félre, mert fél a lebukástól? Amúgy meg minden további nélkül megtenné? Ez olyan szörnyű,hogy nem azért hűséges meg mert szeret és tisztel hanem csak visszafogja, hogy nehogy lebukjon...:(((


Máskülönben pedig sajnos pont az ilyen szürke egér típusokat szokták a pasik az otthoni rabszolgaságra szánni, és mellettük csajoznak, amikor már kinyalod a seggüket, behódolsz nekik, és függsz tőlük:( Férfiak sokszor a te típusodat keresik, akikkel ezt meg lehet tenni... az hogy azt akarja hogy ne lehess vonzó, és hogy nem a magad jogán legyél hűséges, hanem maga mellett akar tartani önzőn, saját maga miatt, hogy aztán függj tőle.....


Ugye érted, mi a szörnyű ebben az egész kapcsolatban? Hogy nem is szeret és tisztel téged? Nagyon meg fogod bánni, gondolkodj el azon, hogy egy férfi, aki szereti és tiszteli a barátnőjét, az nem így viselkedik :( Hogy ráadásul megaláz az önbizalmadban... FESZEGETI A HATÁRT, HOGY MENNYIRE TUD MEGALÁZNI, ÉS TELJESEN MEG FOG TÖRNI EGY IDŐ UTÁN... velem is ez volt, légyszi gndolkodj el ezen.

2010. okt. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
86%

Azt nem értem, hogy MIKÖZBEN PÁRKAPCSOLATBAN VAN VELED, MIÉRT VAN FENN TÁRSKERESŐKÖN?!?!


Kérdező, te tényleg nem veszed észre, hogy mennyire nem szeret, nem tisztel és mennyire megláz téged ez a kötsög? És hogy mekkora egy paraszt tahó? Komolyan ennyire ostoba vagy, hogy hagyod magad beidomítani mint egy kiba*szott kutyát, hogy mindent kussban tűrsz, mellette meg csajokat keres, meg másokat ugrál körül?! NYILVÁNVALÓ HOGY NEM SZERET HANEM CSAK EGY CSICSKA KELL NEKI. Ha további ilyen életet akarsz egy téged szarba se néző kötsöggel, akkor gratulálok, és nehogy keress egy olyan férfit, aki szeret téged és tisztel, isten ments.

2010. okt. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

elgondolkodtam már párszor

de az önbizalmam van ott, hogy lehet nem is kellenék senki értelmes srácnak, örülök, hogy ő velem van

ezért is nehéz lenne lelépni, sőt nem is tudok

de értem amit írsz és köszönöm


tehát ha lenne önbizalmam, az egész életem jobb lenne

nem szórakozna velem senkii és egyedül is megállnám a helyem

de most sem tudom, hogyan fogjak hozzá

2010. okt. 20. 16:05
 15/25 A kérdező kommentje:

most olvastam csak a következő kommented

köszi, hogy megírtad

azért társkeresőzött pont, amit írtál, kinek kell egy beidomított kutya alapon

nos ezért is szeretném, ha önbizalmam lenne

és az ő társkeresőzése is (több hónapja volt amúgy azóta nem)az én "csicskaságom" miatt lehetett

2010. okt. 20. 16:10
 16/25 anonim ***** válasza:

Kérdező, pont az a lényeg, hogy ne mástól függjön az önbizalmad, mert akkor függni fogsz egy másik ember csicskéztatásától..


A MAGAD JOGÁN KELL ÖNBIZALMADNAK LENNIE. Azon az alapon, hogy magadért magadnak kell tenni, tehát nincs más választásod, mint hogy önérzeted legyen... egyszerűen MÁS NEM ÉRI MEG! Az miért éri meg, hogy úgy kezel mint egy csicskát, akinek azt parancsol, amit akar, mellette meg össze-vissza aláz? És ennyibe nem néz és tisztelt téged, hogy egyenrangú félként tiszteljen és szeressen?


Másrészt meg azon kéne elgondolkoznod, mi lehet amiért mindegyik pasi elhagyott, és ilyen kötsögöket fogsz ki. Lehet, te szúrsz el valamit, és tudnál változtatni rajta.


Annyit érts meg, hogy aközött kell választanod, hogy függővé és kiszolgáltatottá válsz egy nullának, vagy hogy egyedül a magad jogán, mint mindenki más, teszel a boldogságodért, egyedül...


Miért éri meg az, hogy valaki ennyire nem tisztel és ennyire csicskának néz és parancsolgat?! Ebben mi a jó? Nézz körül egészséges, boldog kapcsolatban élő emberek milyenek, és belőlük meríts erőt,és válj olyanná mint ők, és akkor neked is boldog életed lesz.. de értesd meg hogy ami most van AZ NEM ÉRI MEG ÉS ÖSSZE FOGSZ BENNE TÖRNI ÉS ARRA ESZMÉLSZ IDŐSEN, HOGY ELMENT AZ EGÉSZ ÉLETED ÉS EGY CSICSKA VOLTÁL, ÉS ELVESZTEGETTED AZ EGÉSZ ÉLETEDET...


Mondom, rengeteg ugyanilyen kapcsolatot láttam és mindnek a megalázás, betörés volt a célja... pedig az illeő élhetett volna egy boldog életet is, de egy férget választott helyette.

2010. okt. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Kérdező, keresd meg azokat a tulajdonságokat, ami miatt nem vagy magadra büszke, vagy amiket nem szeretsz magadban. Sorold fel, vagy akár írd ide. Külsődről, belsődről. Abból már ki lehet indulni afelé, hogy magabiztos, valódi önértékelésed legyen.
2010. okt. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

köszönöm

valóban NAGY segítségeket kaptam :)

néha nem is árt egy fejmosás :)

2010. okt. 20. 16:28
 19/25 anonim ***** válasza:
Legyen büszkeséged. Ha nem kellesz azoknak, akik megérdemelnének, inkább maradj egyedül.
2010. okt. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
100%

Igen néha kell,hogy az embernek külső szemlélők felnyissák a szemét,mert ők így jobban látják amit te nem veszel észre és természetesnek tartasz,holott egyáltalán nem az!

Szerintem is légy önmagad és növeld az önbizalmad,mert nincs olyan,hogy valakiben ne legyen valami szép,hangsúlyozd magadon azt amit szeretsz,vegyél pár új ruhát,akár legyél szőke,ha a párod úgyis az miatt aggódott,hogy úgy többen megfordulnának utánad.Minden nő életében vannak olyan időszakok,amikor egyedül van,de ez nem jelenti azt,hogy magányos is.S lehet,hogy amikor nem számítasz rá és egyensúlyba kerülsz önmagaddal és persze már nem vagy együtt ezzel a kö..öggel,akkor jön valaki aki szeret és tisztel,nemcsak megaláz s az egodat a porba tiporja!

2010. okt. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!