Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni a magabiztos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni a magabiztos, és elszánt, de mégis, "érzelmi nyomorék" lányokkal?

Figyelt kérdés
azokról a lányokról beszélek, akik nagyon okosak, bosszúállóak, és kegyetlenek, de voltaképp érzelmileg nullák, sőt, nyomorékok.. például annyira félreismernek valakit (és még mielőtt valaki azzal jön, hogy lehet abban van a hiba, akit félreismertek, rajta kívül mindenki helyesen ítél meg, szerintem, legalábbis látja a célt tetteimben), hogy képesek őt ártatlanul tönkrevágni... egész egyszerűen bemesélik maguknak, hogy a másik gonosz, másik rosszat akar, a másik ilyen-olyan gazember, és szenvednie kell... közben meg csak egy hülye, szerencsétlen fickó, akinek a szíve nagy... szerintetek ilyenkor mit lehet csinálni, az elvakult, de bosszúálló lányokkal?
2011. szept. 6. 16:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem elhagyni magad és szembeszállni velük. Az ilyeneket le lehet alázni a sárga földig, csak elég egy apróságot felhasználni ellenük.
2011. szept. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%

beképzelt taknyos minikuurvák ;) lány vagyok... de engem is idegesít.

csúnyán beszélnek, azt hiszik ezzel nagyobbak lesznek.

kiteszik a még nem létező cicijüket is.

na meg divatot csinálnak a pasizásból. pff. szánalmasak.


Nem lehet mit tenni.

2011. szept. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
de érted a dolgot? nyílt, őszinte, jószándékú dolgok voltak, amit tettem, és mégis, valami aberrált baromságot látott benne a torz lelkével... és emiatt úgy meg van nehezítve az életem, hogy az hihetetlen!
2011. szept. 6. 16:53
 4/14 B.angel ***** válasza:
100%

Mondjuk... Én a legtöbb esetben megérzem, hogy ki milyen, és ez igaz a párkapcsolatomra. Nos, adtam azért egy esélyt az egyiknek, pedig tudtam milyen. Az elején játszotta, hogy kedves, stb... De hát csak kiderült, hogy egy undorító patkány.

Nos, ezt csak azért írtam le, hogy engem is ilyen kis elvakult, gonosz lánynak mondtak.. Pedig mondjuk én nem vagyok se gonosz, se bosszúálló és nem is gondoltam azt, hogy azért lennék bárkivel is, hogy megbünhödjön valamiért.

Egyébként mit lehetne tenni? Ha ennyire makacs, elvakult? Hagyni kéne... Nincs értelme!

2011. szept. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 B.angel ***** válasza:
Mert, ahogy írtad is: érzelmi nyomorék!
2011. szept. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
de ha hagyom, még utánam járkál, nyomozgat, és kutat...
2011. szept. 6. 16:58
 7/14 B.angel ***** válasza:
100%
Tényleg nem csináltál semmi rosszat? Félreérthetőt?
2011. szept. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
dehogynem, de utána azt bőven kifejtettem, megmagyaráztam, és akiről erről beszéltem, még barátnőjével is, átlátta a helyzetet.. ő viszont annyira saját magának hitt, hogy az már beteges... oké, b*ssza el az életét a hülyeségével, ha akarja, de na az enyémet tegye tönkre képzelgései miatt..
2011. szept. 6. 17:19
 9/14 anonim ***** válasza:
Fel lehet jelenteni, ha zaklat.
2011. szept. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyszeru. Legkozelebb a hisztis lanyokat. Ha mar belefutottal egybe, razd le magadrol. Ahelyett hogy a visszagason agyalnal inkabb tarts tavolsagot es mutass defenziv erot.
2011. szept. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!