Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni a magabiztos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni a magabiztos, és elszánt, de mégis, "érzelmi nyomorék" lányokkal?

Figyelt kérdés
azokról a lányokról beszélek, akik nagyon okosak, bosszúállóak, és kegyetlenek, de voltaképp érzelmileg nullák, sőt, nyomorékok.. például annyira félreismernek valakit (és még mielőtt valaki azzal jön, hogy lehet abban van a hiba, akit félreismertek, rajta kívül mindenki helyesen ítél meg, szerintem, legalábbis látja a célt tetteimben), hogy képesek őt ártatlanul tönkrevágni... egész egyszerűen bemesélik maguknak, hogy a másik gonosz, másik rosszat akar, a másik ilyen-olyan gazember, és szenvednie kell... közben meg csak egy hülye, szerencsétlen fickó, akinek a szíve nagy... szerintetek ilyenkor mit lehet csinálni, az elvakult, de bosszúálló lányokkal?
2011. szept. 6. 16:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
az elozo vagyok. akarom mondani: Legkozelebb *keruld* a hisztis lanyokat
2011. szept. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
ÚÚÚÚÚúúúúúúú ilyet egyet én is ismerek ! kb. féléve szakítottam meg vele + közeli ismerőseivel a kapcsolatot, meg egy ideig máshova is jártam inkább szórakozni , hogy ne kelljen vele még véletlen se összefutnom, azóta már szerencsére leszállt rólam :D , meg ha mostanában találkozunk , mert persze maradtak közös ismerősök és ők valamiért bírják, bár én nem tudom mi miatt mert egy tukó paraszt a csaj , szóval akkor is tartom a két-három lépés távolságot , meg ilyen tőmondatokban válaszolok ha kérdez , hogy érezze , hogy nem igazán szeretnék vele kommunikálni .. . emiatt persze nyomja a többieknek , hogy mekkora egy f@szkalap meg mittudomén mi vagyok ,viszont ezt már senki sem veszi komolyan (rajta kívül persze )
2011. szept. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

hasonló helyzetben, nálam a férfi volt hisztis, de konkrétan. elég sok közös ismerős van, akik szintén "átlátták" a helyzetet, és most engem néznek hülye ribancnak. a különbség, hogy ő hajtott rám, de én nem viszonoztam, erre mindenkinek azt mesélte, hogy én nyomultam rá, és ő meg elhajtott. és a hisztijét az egész baráti társaságunkra kiterjesztette. akit a saját verziójával traktált, azok most az ő szempontjából őt "helyesen ítélik meg". pedig igazából egy szánalmas alak, aki elméletileg felnőtt, érett fejjel, sem tud mit kezdeni azzal, ha a lánynak, akit kinézett magának, van barátja.

úgyhogy, amíg nem írod le a teljes történetet, addig sajnos igenis azt kell mondanom, hogy lehet, hogy benned van a hiba.

2011. szept. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdező kommentje:

dehogynem, de utána azt bőven kifejtettem, megmagyaráztam"


nos: akkor pontosan, de egészen pontosan mi is történt? de TÉNYLEG mi történt? (és - úgy vélem - semmi értelme szépítgetni itt, vagy elhallgatni bizonyos dolgokat. akkor tán tudunk véleményt alkotni és segíteni!...)

2011. szept. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!