Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyek magabiztos nő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek magabiztos nő? A párom visszaél a bizonytalanságommal!

Figyelt kérdés

Mindig ő a domináns. Kötelezett, hogy legyek barna(mert féltékeny típus)ez mellett mindig más csajokkal foglalkozik ha társaságban vagyunk, ezért meg én vagyok féltékeny, ahelyett hogy feltalálnám magam, átmegyek némába.

Az iwiw miatt sokat veszekedtünk, mondta hogy törli magát, azóta ezt zsarolásnak használja fel, "majd ha leszoksz a cigiről"

és mindig attól félek, hogy más kell neki (volt már fent mellettem társkerin)tehát, már rosszul vagyok attól is ha netezik, ahelyett, hogy bíznék magamban, hogy én is vagyok olyan jő nő, amilyen jó pasi ő, csakhogy amíg neki 10-ből 8 lány tetszik, nekem 10-ből egy pasi sem, aki nem ő.

hogyan gyógyuljak ki ebből?


2010. okt. 20. 13:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
"Kötelezett, hogy legyek barna(mert féltékeny típus)" öööö... én nem értem az összefüggést.
2010. okt. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
77%
Ismered a problémákat, hát változtass rajta. Én a helyedben kidobnám a faszba, de nem vagyok a helyedben.
2010. okt. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen volt az expasim,állandoan zsarolt...leultunk megbeszeltuk szépen,hogy nekem ez rossz és nullának érzem magam mellette,pár napig elvoltunk,aztán megint kezdte...ilyenek nemváltoznak...én hagynám a fenébe
2010. okt. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

elsőnek:

a párom úgy gondolja, ha szürke egér vagyok, nem hajt rám senki, úgy mintha szőke lennék és feltűnő

amúgy elég magamon változtatni, akkor a barátom sem lenne velem ilyen

de próbáltam már, felöltöztem csinosan, én vagyok a legjobb gondolatok, aztán a párom egy havernő mellett engem észre sem vett órákig, tehát már megint nagy nulla az önbizalom

hogyan lehet ezt erősíteni?

2010. okt. 20. 14:37
 5/25 anonim válasza:
100%
Szerintem hagyd a fenébe. Kb azt akarja,hogy te szarul érezd magad,és ne tartsd magad jó nőnek,s kb semmibe veszi az önbecsülésed,az ilyen nem érdemel meg. Keress olyat,aki értékelni tud. Amúgy meg ne egy pasi döntse el,milyen legyen a hajszíned,ha szőke akarsz lenni,mert te úgy érzed magad jól a bőrödben legyél szőke,s akkor lehet más is szemet vet rád,mert ő azt akarja,hogy téged ne nézzenek meg,de ő nézelődhet meg flörtölhet akár úgy is,hogy te ott vagy a közvetlen közelében.Ez gáz. Én is hagynám a helyedben,de nem vagyok a helyedben...
2010. okt. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Cserélj barátot. Őszintén: mi olyan jó a srácban, hogy mindent megér?
2010. okt. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

ő életem első barátja, aki komolyan tervez velem, nem csalt meg (még)

az összes eddigi pasim egy idő múlva lecserélt

eleinte nyugodt voltam a kapcsolataimban és szerelmes később féltékeny típus egyre jobban, most meg a középúton vagyok, sem naív, sem betegesen féltékeny

2010. okt. 20. 15:00
 8/25 anonim ***** válasza:
Könnyű úgy hosszútávra tervezni, hogy a partnered egyben a háziállatod is. Kérdés, hogy érdemes-e.
2010. okt. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

tegnap kérdeztem tőle, hogy miért vagy velem?

mondtam, hogy ne azzal jöjjön, mert szeretlek, meg ilyesmi frázisok.

erre rögtön azt mondta: hogy jobbá tegyelek.

aztán közölte, hogy ő olyan marad, amilyennek megismertem, semmit nem fog változni

mire én mondtam, egy kapcs. kompromisszumokkal él. erre ő: olyan vagy mint egy terapeuta és nevetett

2010. okt. 20. 15:06
 10/25 anonim válasza:

Honnan veszed biztosra,hogy nem csalt meg,miközben volt fent társkeresőn is melletted?!

Akkor még se annyira komolyak az érzései,mint ahogy mondja!

2010. okt. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!