Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lesz velünk? Lehet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz velünk? Lehet még közös jövőnk?

Figyelt kérdés

Szakítottunk a barátommal közös megegyezés alapján mert az utóbbi időben nagyon feszültek voltunk és sok volt a vita...

Megbeszéltük hogy vége, de ennek ellenére taliztunk szinte minden nap...beszélgettünk,ugyanúgy megölt, megpuszilt, megcsókolt...szinte ugyanolyan volt a kapcsolatunk mint mikor jártunk...azt mondta hogy hiányzom neki meg hogy még szeret...

azóta már ritkábban találkozunk,nagyon sok munkája van (10000% és nem ő találta ki, szóval nem kamu)

ugyanígy ír smst...a végére hogy puszi...szóval nekem ez fura...most akkor még adna esélyt nekünk vagy csak nehéz elszakadnia tőlem vagy a kapcsinktól, de idővel már el is felejt?!?!

Én örülnék neki ha újrakezdenénk, mert szeretem és nagyon hiányzik...


2010. okt. 19. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb ha elmondod neki az érzéseidet és hogy újrakezdenéd vele.
2010. okt. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2010. okt. 19. 20:31
 3/7 A kérdező kommentje:

félek attól hogy azt mondja hogy már nem akar velem lenni többé mert sokat vitáztunk...és nem akar idegeskedni :(

Mit tegyek hogy visszakapjam?!?! :'(

2010. okt. 19. 20:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát pedig ez az első lépés..Lehet ő is éppen így érez és pont ugyanettől tart amitől te.Aztán ha egyikőtök sem kezdeményez akkor elkerülitek egymást..Én mindenképpen beszélnék vele erről,ha pedig visszautasítana..hát nem tudom mit csinálnék..méginkább összetörnék..
2010. okt. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de mostanság sosem talizunk...smsben?!?! az olyan izé :S
2010. okt. 19. 20:52
 6/7 Athem ***** válasza:
Hidd el egy sms is tud néha annyit érni, mint egy nem kimondott szó.
2010. okt. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
írtam neki...nem válaszolt...erre írtam neki egy olyan smst hogy látom hogy nem is érdeklem már...és erre semmi...még válaszra sem méltat :'(
2010. okt. 19. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!