Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdekel mindenkit annyira a mi jövőnk?

Figyelt kérdés

Egy hónapja vagyok együtt a párommal, aki külföldi, 2 évre jött ide tanulni. Életem eddigi legkiegyensúlyozottabb kapcsolata, minden rendben van köztünk, mindent össze tudunk hangolni, és ha van egy kis nézeteltérésünk, azt is fél órán belül megoldjuk békésen, kiabálás nélkül. Szóval minden nagyszerű és csak élvezem, hogy van.

De az ismerősök, barátok (sőt, néha idegenek is), állandóan arról faggatnak, hogy mik a terveink a jövőre nézve. Hogy mikor házasodunk össze, melyik országban fogunk élni, stb. És mikor elmondom nekik, hogy még nem tervezgetünk, van 2 évünk rá és most egyenlőre csak kiélvezzük, hogy vagyunk egymásnak, mindenki rosszalló megjegyzéseket tesz, mintha nem is szeretném, meg mintha rossz lennék emiatt, h nem tervezek már 1 hónap után esküvőt... nem csak az ő barátai, az enyémek is. A vicc az egészben, hogy ez őt is meglepi, mert ő is ugyanazon a véleményen van, mint én, és gőze sincs, mi lesz két év múlva, hová akar menni, mit akar csinálni a diploma után, így egyértelműen nem tud tervezni velem sem. Akkor most mi vagyunk a hülyék, mert így gondoljuk? Hogyan állítsam le a barátokat?


22/L, ő 31/F


2011. szept. 27. 17:59
 1/3 krvua ***** válasza:

nyugi nem érdekel mindenkit...

engem pl nem.

2011. szept. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az emberek gonoszak, irigyek, be vannak ragadva. Manapság egy csomó ilyen pár van, szerintem tök normális.
2011. szept. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
na, nekem hasonló szituáció volt, bár köztünk csak 1 év korkülönbség volt. azért érdekel mindenkit, mert az emberek fantáziája megáll a határoknál, pedig igenis van létjogosultsága a nemzetközi szerelemnek.
2011. szept. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!