Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van szüksége egy kimondo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van szüksége egy kimondott jó pasinak is, hogy fizetős nőkhöz járjon?

Figyelt kérdés

Voltam együtt valakivel, akibe nagyon szerelmes voltam. Nem volt hosszú kapcsolat, de a szexet nagyon élveztem vele. De egy idő után ő már nem annyira. Amiről beszélgettünk és kiderült, hogy ő a 20-as évei elején elég sokat járt night clubokba is az akkori baráti társaságával és ott 10/9-szer mindig történtek is dolgok(nem csak tánc), amikért fizetni kellett. De állítása szerint volt ''barátnője'' is ilyen jellegű helyről fél évig, amíg valaki más teherbe nem ejtette...de ez idő alatt szexért nem fizetett. Csak ''szórakoztak''...


Már jó ideje szétmentünk, mert tőlem várt volna el olyan extrább dolgokat a mindennapokban, amiket ő megtapasztalt, de én nem igazán voltam rá vevő.


Egyébként az együttléttel nem volt problémánk, de egy idő után számára unalmassá vált. Haragudni még most se tudok rá, mert egyáltalán nem rossz ember, csak még most is csalódott vagyok. Benne? Magamban? Nem tudom...


Szóval csak néhány véleményre lennék kíváncsi, hátha tapasztaltatok hasonlót?



2023. nov. 1. 18:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha már köztetek vége, akkor teljesen mindegy.
2023. nov. 4. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!