Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg bocsátanátok neki a helyemben?

Figyelt kérdés
Volt egy párom, vőlegényem akivel 4 éve voltunk együtt. Szerettük egymást, de az utóbbi két-három hónapban teljesen megváltozott. Gyomorfekélye van ami elég súlyos és nem ihat alkoholt ezért nem is engedtem hogy a munkatársaival eljárjon inni, mert úgyis rá tudnák venni. Egyik napról a másikra kijelentette hogy ha nem engedem el akkor elhagy. Mondtam neki nem ihat és el is ment. Ráadásul az utóbbi időben csak a 10-15 ezres ruhákat volt hajlandó megvenni és felvenni. Nekünk nem telt rá amiért mérges volt de égül csak megvette neki a mamája. Utána 9 szer hívott hogy vissza akar jönni de én nem engedtem. Szeretem és hiányzik. Mit tennétek? Meg lehet ezt bocsátani? Eddig nem is ivott csak még fiatalon és szóba se jött csak mióta az egyik munkatársa feluszította.
2010. okt. 18. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szimplán beszéld meg vele a tényeket h miér baj hogyha iszik satöbbi.... csak rájön magától is h mit szabad és mit nem
2010. okt. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem küld el egy pszichológushoz. valami zűr van a fiúval. a gyomorfekély az pszichoszomatikus tünet.

vagy beszéld meg vele a problémáit. ez a kettő a két lehetséges mód.

2010. okt. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8%
ne is haragudj,de o egy felnott ember es te nem mondhatod meg neki mit csinaljon. ha inni akar hat igyon. Nehez ezt felfogni???? te nem vagy a fonoke.azt csinal amit akar! ha meg nem tetszik keress magadnak mast!
2010. okt. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

16:14-es...te olyan h*ülye vagy mint a s*ggem.xDDDDDDDDD

Úristen.xD Te sem lehet normális ember.:D

Ha szereti akk biztos nem fog vele foglalkozni..szánalmas vagy..nem is..inkább SZÉGYEN!


Amúgy meg szerintem beszéld meg vele, ennyi.:)

2010. okt. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

lehetsz*

(bocsi)

2010. okt. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már volt idegzavara két éve betörte a fejem is de elmenz dokihoz és rendbe jött. Akkor megbocsátottam mert szeretem.
2010. okt. 18. 16:23
 7/8 anonim ***** válasza:
ha ilyet csinalt hagyd ott.
2010. okt. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te jó isten. Elmebetegeket inkább távolról szeress.
2010. okt. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!