Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az a problémám lenne, hogy van egy csajszika egy suliba járok vele(évfolyamtársam) és eléggé teccetős. A gond csak az, hogy ez egy fiú iskola, jó sok fiú 1-2 lány. Engem eddig nemismert nemrég pár hete vettem fel vele a kapcsolatot. A gond az, hogy MSN-en kívül még soha nembeszélgettem vele csak szija-szija és ennyivolt :( Mindig más fiúkról mesél nekem ami eléggé elkeserít (bár nemúgy mint esélyes jelöltek de akkoris) Tudom, hogy fiú iskolába ennek természetesnek kellene lenni de engem akkor is bánt. valahogy tudom, hogy megkéne szólítanom vagy valami. Szerintetek mit kéne tenni? Jah és csak csupán MSN-en beszélgetések után van esetleg értelme már elhívni valamerre?:O Köszi előre is :)
2010. okt. 17. 22:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Merj odamenni hozzá. Bármilyen f@szság jó lesz, amivel megtudod szólítani és beszélgetést kezdeményezhetsz.


Én is csináltam már úgy egy olyan lánnyal akivel minden nap beszélhettem volna élőben is, hogy csak MSN-en beszéltem vele, emiatt nem alakult ki semmilyen minimális kötődés sem köztünk, aztán mikor elhívtam randizni, nemet is mondott, mert azt hitte hogy csak a barátja akarok lenni (barát barátja) mert csak MSN-en beszéltem vele.

Egy csomó alkalommal hagytam ki lehetőségeket, amiket már bánok, de annak örülök, hogy ezt a hibát már elkövettem egyszer és azóta ilyet nem is csinálok és a kiszemelt aktuális csajjal mindig élőben létesítek kapcsolatot, az MSN-t és a többi f@szságot pedig hanyagolom csajozásnál.

2010. okt. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Próbálj finoman, nem nyomulósan beszélgetni vele. Dícsérd meg, hogy milyen szép, vagy a szeméről mondj neki valamit, ez általában mindig bejön. Kérdezd meg, hogy a hétvégén megy-e valamerre bulizni, és ha igen, kérdezd meg, hogy nem venné-e tolakodásnak, ha vele tartanál?
2010. okt. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!