Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemből.. Barátság?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy jártam egy fiúval, szerelmesek voltunk egymásba, de még nem felejtettük el egymást, de szeretne a barátom maradni.

Lehetséges? Vagy csak rosszabb lesz a helyzet? Szerintetek?

19/L


2010. okt. 17. 22:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy anyja minden hétköznapra beszervezett neki magántanárt, hogy biztosan jól teljesítsen az iskolába. így nagyon keveset tudnánk találkozni. ált. csak hétvégén. és azt mondta, h neki se lenne így jó, nekem sem, és csak vita lenne belőle és nem akarja folytatni így. de még szeret és nem tette túl magát rajtam. és, hogy csak barátok maradjunk.

de hétvégén elvileg találkozunk mint barátok...

2010. okt. 17. 22:31
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát már bocs, de... jó nagy lököttek vagytok. Nem azon kell keseregni, hogy mennyi időtök nem tudok együtt tölteni, hanem abban az időben boldognak lenni, amit együtt tudtok tölteni. Egy magántanár miatt szakítani. TE JÓÓÓÓ ÉÉÉG. :D
2010. okt. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerelemre nincs idő, de barátságot erőltetni van?
2010. okt. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!