Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelemből lehet barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemből lehet barátság?

Figyelt kérdés
De a két fél között a szex még mindig megvan. Ez most akkor mi?
2011. máj. 8. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
nyitott kapcsolat..
2011. máj. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem akkor lehet barátság igazából,ha vége az szexnek közöttetek....
2011. máj. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerelembol baratsag nem lehet! legalabbis szerintem a lany reszerol lehet de egy fiu reszerol nem ha egy fiu megszeret valakit de nemjon ossze akkor a vele levo baratsag mar csak egy kinzas a fiunak tovabbra is vonzodik mert fiu ahanyszor vele van arra gondol h most mijen lenen megolelni megcsokolni szeretkezni vele az en szemszogombol ez nem lehetseges nalam pl nem sikerutl soha ha egy kapcs vege lett utana baratok az mar nem megy ismerosok esetleg de baratok ojanok akik kimennek keten megebszelnek ezt+azt vagy kozelebbi kapcs nem mert ahanyszor latnam annyisszor kinozna a vagy utanna...
2011. máj. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mi október óta nem vagyunk együtt. 4-5 volt köztünk szexuális kapcsolat. Én még mindig többet szeretnék,de ő azt mondja,h részéről már csak barátság.De többször volt olyan,h mondta,h gondolkozott azon,h újra együtt legyünk.Tegnap kérdeztem tőle és mióta szétmentünk nem volt senkivel. Ő 21éves, én 20
2011. máj. 8. 12:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha te komolyan szeretnél tőle valamit akkor azonnal fejezd be a szexkapcsolatot vele!!!!!

Mert minek jönne veled össze újra ha csak úgy "barátságból" is megkaphat.

Ezt amúgy szexkapcsolatnak hívják, ahol csak szex van.


Ha beszélgettek mond meg neki, hogy neked ez így nem jó. És valamilyen irányba lépjetek. Vagy végleg vége vagy próbáljátok meg újra.


Persze ha neked jó így akkor ne mondj semmit :)

2011. máj. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nem barátság, hanem szexkapcsolat. De egyébként lehetne, ha nem is szexelnétek egymással, persze csak bizonyos mértékig. Én is jóban vagyok az exemmel, de azért nem hívogatjuk egymást minden nap.
2011. máj. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!