Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemből barátság?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel a legjobb barátok voltunk, mindent megbeszéltünk, aztán ő többet kezdett el érezni irántam. Mondtam, hogy jó próbájuk meg (hónapokig fűzött). Nagyon szép kapcsolat lett belőle. Egy baráti körünk van stb. De én már nem vagyok biztos benne h. szerelmes vagyok belé, és nem tudom h szakítsak-e vele, mert félek, hogy utána nem leszünk jóban (ő még nagyon szeret), pedig én is nagyon szeretem, csak már nem úgy. Sőt azt meg főleg nem akarom h -mivel az egész baráti társaság fiú- kiessek még ebből a társaságból is. Szóval lehet h elveszíteném őt is végleg(mint barátot), és a haverjaimat is. Mit csináljak? :( 24/L
2011. jan. 20. 01:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ez bizony szopó.
2011. jan. 20. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én inkább szakítanék mint hogy egy olyan kapcsolatban éljek ahol nem úgy szeretem a másikat mint ő engem.Barátokat is szerezhetsz még,már ha egyáltalán megszakad a barátság a barátaiddal.De az is lehet megérti,és jóban lesztek utána is,le kell ülni vele és meg kell beszélni.Tudom nem egyzserű,de én ezt tenném.
2011. jan. 20. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sosem lesz szerelemből barátság.
2011. jan. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De lesz szerelembol baratsag!:P En 5evet es 7honapot jartam az exxemmel es most baratok vagyunk! Mindennap beszelunk, elmeseljuk egymas aprocska problemait, dolgait, mar8honapja hogy szakitottunk, en abszolut semmit nem erzek iranta es ezelott 8honappal sem ereztem, o viszont rengeteg almatlan ejszaka utan is!Sztm meg mindig szeret, de mar nem uugy, es azthiszem hogy felfogta hogy csak baratok lehetunk es ebbe beletorodott! A barati tarsasagunk meg abszolut nem erdekel, amugy soha nem voltak kozos barataink:D A mostani parommmal sincsenek kozos haverjaink, max ismerosok, de azok hidegen hagynak! A legnagyobb bajod az lehet hogy ot elveszited, de szerintem idovel ugyis kialakulna egy kis baratsag, persze ez toletek fugg!
2011. jan. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó: max a Te oldaladon barátság,nála nem,így nem lehet barátságról beszélni. Meghallgat,szeret veled beszélni,találkozni,de közben szeret.Én ugyanígy vagyok,csa én a lány vagyok a volt kapcsolatban. A srác barátként szeret és én ezt nem tudom elfogadni,de hogy ne veszítsem el,szenvedek így mellette.Megbeszélünk mi is mindent.Bár most megmondtam neki,hogy nekem ez így nem jó,mert csak szenvedek,főleg ha valami csajos sztorit elmesél és hagyjuk egymást...Iszonyú nehéz és szenvedés,mert az egyik fél általában mindig érez még valamit.

Amúgy kérdező: ülj le vele és szépen beszéljétek meg..ne haragban váljatok el és így a baráti körötök megmaradhat.Bár ha Ő szeret,sokat fog szenvedni,ha velük vagy sűrűn,azért erre is gondolj..

2011. jan. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez olyan dolog, hogy próbálj meg egy kárytyavárat elbontani.

99% az esélye, hogy összedöl.


Tehát nagyon, de nagyon kicsi az esélye, hogy ebböl barátság lehetne még vagy ha lesz is, akkor az Ö részéröl egy kínszenvedés lesz.

Van egy ismerösöm, "barátok" maradtak 2 év után. Ez volt 2 éve és a srác nem tud túllépni, mert látja aki kell neki, beszél vele, de nem lehet az övé.

2011. jan. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
9:28as talan igazad van! En is eszre vettem ha a baratomrol beszelek akkor hirtelen vagyok dolga van vagy mennie kell valahova vagy epp temat valt! vagy ugyanigyvan ha a kozos multunkrol beszelek:) Miert ilyen nehez tultenni magat rajtam! Tudom hogy jo vagyok meg szep meg okos, meg picit loca:D de meg rengeteg kedves okos szep stb no van a vilagon:D Sot, minden lanyban van valami ami szep es jo:D bizonyitott teny:D;)
2011. jan. 21. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!