Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelemből barátság távkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemből barátság távkapcs miatt?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel Balatonon ismerkedtünk meg nyáron 2 hónapig összeköltöztünk éjjel-nappal együtt voltunk. Ugye vége lett a nyárnak és elkezdödött a távkapcs (170 km). A minap előállt azzal hogy iszonyatosan szeret és nem bírja ki a hiányomat és ebbe beleőrül. Azt mondta neki az kell hogy én mindennap ott várjam este és együtt aludjunk el mint balcsin. Mivel elég feszített a tempója 1 hét suli 1 hét meló szakmunkásba még néha szombaton is, nagyon tehetetlennek érzi magát, de nem akar elveszíteni. Én teljesen kibuktam hogy akik szerelmesek egymásba ilyennel kell megküzdeniük és hogy egy álom véget ér. Ma fogtam magam és lementem hozzá, beszélgettünk és arra kért hogy hagyjak időt neki míg összeszedi magát de hozzátette szeret és nem akar elveszíteni. (hozzáteszem sz.r családi háttér állandóan baszogatják, szegénység és még a meló is)Kérdés én mit tegyek? Unszonljam hogy érdemes v. ezzel csak megfojtom v. ne beszéljek vele egy ideig?
2011. szept. 11. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:
szerezzetek be vebkamerát.
2011. szept. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
picit most hagyd gondolkozni pár napot
2011. szept. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!