Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemből.. Barátság?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy jártam egy fiúval, szerelmesek voltunk egymásba, de még nem felejtettük el egymást, de szeretne a barátom maradni.

Lehetséges? Vagy csak rosszabb lesz a helyzet? Szerintetek?

19/L


2010. okt. 17. 22:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. Mi több, mint másfél évig voltunk együtt,együtt is éltünk, utána szakítottunk, ennek ellenére barátok maradtunk, ha baj van segítjük egymást. Semmi értelme utálkozni vagy hasonlók.
2010. okt. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Általában a nők vesszőparipája, hogy szerelem után nem lehet barátság. :D De szerintem ez csak intelligencia kérdése, meg kell tudni beszélni, és higgadtan gondolkodni. Persze, a szerelem nem egy higgadt érzelem általában. :) De, szerintem lehetséges, amit a címben leírtál. :)
2010. okt. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha mindketten túl vagytok a szerelmen.
2010. okt. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
kell egy idő ehhez? vagy el lehet úgy kezdeni h szakítás után folyamatosan találkozgatunk mit barátok. csak rosszabb lesz a helyzet, hogy nem fogjuk elfelejteni egymást, vagy így hamarabb felejtődnek a dolgok? és köszönöm
2010. okt. 17. 22:16
 5/13 anonim ***** válasza:

igen,lehetseges,en mai napig probalok barat maradni a volt baratnoimmel,csak ez nem minden esetben van igy,attol fugg hogy miert szakitottatok,de gondold csak el,lehet neked nem banto ez a dolog,de en mint fiu igy latom a helyzetet,szerintem banto lehet a sracnak,vagy a lanynak,mert azert marad csak barat veled,mert remenykedik abban hogy lehet valamikor meg tobb lessz koztetek,vagy megint egyutt lesztek,lehet csak azert hogy ne veszitsen el orokre,mert en igazan nem hiszek abban hogy fiu es lany kozott lehet ugy baratsag hogy az egyik fel ne akarna tobbet,lanyoknak meg elhiszem,de a fiuk meg se brobaljanak tiltakozni :)


clyde

2010. okt. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

én még teljes mértékben szeretem és folytatni akarom, de ő már nem akarja folytatni, de még nincs túl rajtam.

bele kell törődnöm, de barát akar maradni mindenféle képen...

2010. okt. 17. 22:17
 7/13 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy kell idő. De a legjobb, ha van valaki (másik szerelem), aki elfeledteti. Hogy azonnal el lehet-e kezdeni találkozni, persze - ha elég erősnek érzed magadat, hogy láthasd, de barátként tudd kezelni.
2010. okt. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
No és, egyébként, nem lehet megjavítani a kapcsolatot? :)
2010. okt. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nem vagyok erős, de így legalább látom és tudom, hogy mi van vele. és reménykedek benne, hogy rádöbben, hogy hiányzom neki és kellek és akkor előröl kezdhetjük. csak bírjam kivárni, és bírjam ki ezt az egészet. vagy az is, lehet, hogy ezzel fogjuk elfelejteni egymást (mondjuk nem hinném a részemről)
2010. okt. 17. 22:23
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"vagy az is, lehet, hogy ezzel fogjuk elfelejteni egymást"


No, hát az - szerény véleményem szerint - elég valószínűtlen. Én 7 éve nem láttam egy volt osztálytársamat, akibe 3 évig szerelmes voltam, de ha holnap szembejönne az utcán. Hmm. :)

2010. okt. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!