Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszek neki? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy osztály társam..mostanában egész jól összebarátkoztunk. Mindig szokott ölelgetni,és órákon is egy csomószor mellém ül. Ma is elmentünk sétálni,és tök jól elvoltunk,meg talált pár régi képet a telefonomba,és amikor elvettem akkor mondta, hogy: -Szerintem tök jól nézel ki rajtuk.Meg utánna ülelgetett meg minden. Az egyik haverja szerint tökre összeillenénk. Csak azért vagyok bizonytalan,mert valamelyik nap mondta,hogy tök jó lenne ha a testvére lennék...meghát....azért sem vagyok biztos,mert nem vagyok egy modell alkat. :S Szerintetek?


Bocsii ha zavarosan fogalmazta.xD remélem azért a lényeget ki lehet bogarászni. :D


13/L


2010. okt. 16. 22:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
előző vagyok. Jó jelek, szerintem kérdezd meg, hogy akar-e tőled többet? De csak finoman. Ha azt mondja, hogy nem, akkor röhögtök egy jót, és elfelejtitek ezt a beszélgetést :D Ha igent mondd, akkor meg örülhetsz. Ha szeretnél dumálni erről a témáról, írj privit ^^ amúgy hetedikesek vagytok?
2010. okt. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

nyolcadikosok.:D

amúgy majd megpróbálom elmondani neki,de nem tudom merni fogom-e.xD

2010. okt. 19. 16:23
 13/13 anonim ***** válasza:
majd írj, hogy mi volt :D remélem beválnak a tanácsaim. ha még valami érdekel, írj privit :D
2010. okt. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!