Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszek neki? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy osztály társam..mostanában egész jól összebarátkoztunk. Mindig szokott ölelgetni,és órákon is egy csomószor mellém ül. Ma is elmentünk sétálni,és tök jól elvoltunk,meg talált pár régi képet a telefonomba,és amikor elvettem akkor mondta, hogy: -Szerintem tök jól nézel ki rajtuk.Meg utánna ülelgetett meg minden. Az egyik haverja szerint tökre összeillenénk. Csak azért vagyok bizonytalan,mert valamelyik nap mondta,hogy tök jó lenne ha a testvére lennék...meghát....azért sem vagyok biztos,mert nem vagyok egy modell alkat. :S Szerintetek?


Bocsii ha zavarosan fogalmazta.xD remélem azért a lényeget ki lehet bogarászni. :D


13/L


2010. okt. 16. 22:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

13 évesen minek barát??

Am ha azt mondta h jó lenne ha tesók lennétek akkor nem akar semmit ééééés ennyi!

2010. okt. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

nem azt mondtam,hogy nekem padi kell,hanem csak kérdeztem,hogy tetszem-e neki a "jelek" alapján. :)


amúgy erről jut eszembe.:D ha lehet ne írjátok az "én ilyen idős koromba még barbiztam" szöveget. :D


am köszii a választ.

2010. okt. 16. 22:57
 3/13 A kérdező kommentje:
*pasi
2010. okt. 16. 22:58
 4/13 anonim ***** válasza:

figyi csajszi:D

az az igazség, hogy én voltam egy ugyanilyen helyzetben, ugyanennyi idősen...

a srác mondta, hogy jó lenne, ha én lennék a tesója, beszéltünk röhögcséltünk stb. aztán nem lett semmi, mert megtetszett vaki más, ő pedig megsértődött, persze nemértettem, hoyg miért. aztán(mint később kiderült) én is tetszettem neki, és nekem is ő, de mivel nem mertük elmondani, nem lett semmi, pedig már viccelődtünk is a gondolattal.. aztán 1 év múlva mintha megint lett volna vlami fellángolás, és végül összejöttünk... persze ez ilyen kis rövid szerelmecske volt, de remélem érted.


ha tetszik mondd el neki, ha meg nem, akkor majd elmondja, és te finoman visszautasítod. ne járj úgy, mint én, mert lehet, hogy neked nem lesz 1 év múlva kis járásod

2010. okt. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

köszi a választ. :)


amúgy még várnék véleményeket. :D

2010. okt. 18. 19:43
 6/13 anonim ***** válasza:

én azt gondolom hogy hülye vagy.de komolyan.13 éves fejeddel ne kezdj pasizni.huszonévesek belegebednek hogy megfejtsék ezeket a "jeleket"...13 évesen hamarabb tanulnál meg kínaiul!Kis iskolatej huszár...



¡Viva la revolución

2010. okt. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
ismétlem..nem azt mondom hogy be akarok pasizni..csak szeretném megtudni hogy szerintetek ez jelent-e valamit.:)
2010. okt. 18. 20:52
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a hülye válaszokkal. nyugodtan foglalkozz ezzel 13 évesen (: sőt, az lenne a fura, ha nem érdekelne. Részletesebben leírnád, hogy milyen jeleket ad? :D
2010. okt. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Háát...ölelgetni szokott...néha puszit ad..meg kérdezgeti,hogy szeretem-e meg van amikor visszakérdezek,hogy: miért te szeretsz? és akkor mondja hogy igen (de ezt csak játékból sztem)Meg sokszor mellém ül órákon(amikor lehet)...Ja és pár hete volt egy olyan pletyka,amiben azt terjesztették,hogy össze jöttem egy másik osztály társammal..és akkor ő volt az első aki megkérdezte hogy igaz-e...ŐŐ..még mi is volt..ja még olyan volt hogy szombaton talált régi képeket rólam a telefonomba,és amikor elvettem,és mondtam hogy ne nézze,akkor mondta,hogy szerinte tök jól nézek kirajtuk. :)


Csak hát..azért nem vagyok biztos benne, mert:


1; a testvéres dolog

2; van egy osztálytársam,aki állandóan nyomul rá meg nyaggatja,hogy járjanak. Nekem azt mondta,hogy már idegesíti,meg hogy nem akar vele járni, de ahogy elnézem őket szünetekben,nem így látom. Ma is ölelgették egymást..akkor a csaj ott rázta magát elötte..undorító vol. xD És ezt nem csak azért mondom ,mert tetszik a srác.:D

3; az a baj,hogy az alakommal nem vagyok kibékülve.xD Sajnos egy kicsit moletteb vagyok az átlagnál :S nem kell bálna méretre gondolni,csak egy picit nagyobb popóra.xD


remélem ennyi elég.:d ha eszembe jut valami akkor még leírom. :D

2010. okt. 18. 22:24
 10/13 A kérdező kommentje:
ja és még annyi,hogy órákon egy csomószor szemezünk egymással.amikor pl. velem szemben ül,vagy olyan helyen,ahonnan látjuk egymást. :)
2010. okt. 18. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!