Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy az a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az a lány aki tökéletes lenne iszonyat messze lakik?

Figyelt kérdés
Egyszerűen amerre én lakom nincs egyetlen normális lány sem... és már nagyon elegem van, mert ilyenkor elmegy az egésztől a kedvem :(. Miért van az hogy akit tudnék szeretni azt nem tudom mert messze lakik... Ez annyira kiábrándító :(. 18/F
2010. okt. 16. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
nagyon messze lakik?? nem hiszem el h ott ahol te élsz nem szoktál semmilánnyal kamatyolni ....
2010. okt. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nagyon messze, igen... 200km-re kb... és nem, nem szoktam "kamatyolni" itt egy lánnyal sem, én szerelmet keresek nem egyéjszakást + erre felé tényleg nincsenek olyan lányok akikkel el tudnám ezt képzelni.
2010. okt. 16. 20:46
 3/9 A kérdező kommentje:
Jah, és még sosem volt barátnőm.
2010. okt. 16. 20:47
 4/9 anonim ***** válasza:
én akkor azt mondom hogy ne nézd a távolságot :) a szerelem minden akadályt tulszárnyal ... :)
2010. okt. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de ez nagyon nehéz így, mert havonta kb 1x tudunk találkozni a legjobb esetben :/
2010. okt. 16. 20:51
 6/9 anonim ***** válasza:

"A szerelemben nincs távolság"<<<<Nagy lóf*szt!!Sajnos tapasztalatból mondom.Egy csajjal jöttem igazán jól ki, de tényleg, nála jobbat nem találtam volna, de mégis vége lett, mert a csajnak elege lett, hogy messze vagyunk egymástól.kb 3 hétig jártunk, 2x találkoztunk ez alatt.2009 decemberében szakítottunk, de néha azt érzem még mindíg, h. hiányzik, de ő már 2 pasin van túl...


18/F

2010. okt. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Több mint két éve vagyok együtt egy csajjal aki 250km-re lakik tőlem. Szóval mehet ez csak kicsit több tolerancia kell..
2010. okt. 17. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ja meg pénz :DD


26/f

2010. okt. 17. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én csak annyit mondok, hogy a távolság igen is akadály (sajnos). Nekem most ért véget egy kapcsolatom, ami igazából el sem kezdődött. 180 km-t utaztam csak Érte, 3 napig együtt voltunk, majd mikor megint mentem volna, már nem kellett, mert addig már nem tudott várni :(
2010. okt. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!