Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek?! (. )

Figyelt kérdés

a barátommal múltkor szakítottunk,de utána újra kibékültünk. megbeszéltük,hogy még egy nagyobb összeveszés és szakítunk véglegesen,mert már 4x szakítottunk..

én elmondtam hogy mi a bajom vele,de nem látom rajta a változást.

Nőnek akarom érezni magam... nem érzem annak magam mert elég beképzelt és olyanokkal szokott előállni hogy egy nőért nem kell küzdeni... nem udvarias,nem "udvarolt" nekem... nem hoz nekem virágot,nem kísér haza...mert az úristen olyan messze van,nincsen kedvem..álltalába én megyek hozzá...ha nincs kedve lemondja a találkozókat..áteszi ahogy neki kedve szottyan.:S

gyűlölöm azt is,hogy ha egy icipici kis baja történik annyit tud hisztizni érte...ez egyáltalán nem férfias,még így nőként se hisztizek ennyit egy kis karcolásért.:|

én könyörögtem mindig neki,és nagyon szeretem... már nem annyira mint régebben,de szeretem és szeretném ha jó lenne a kapcsolatunk...nem akarok mással lenni.:/ de nekem erre szükségem van,és úgy érzem minden nőnek..


2010. okt. 15. 22:33
 1/2 Moszuke ***** válasza:

de durvaaaaa..:)

sose hittem igazán ebben a dologban hogy:

a csajok nem tudják mi kell nekik stb, és a bunkó parasztokra "buknak"...


de most már látom, hogy basszus ebben tényleg van valami:D


de ettől függetlenül én nem tudok így bánni azzal akit szeretek:-/ ezek szerint belém sose lesz szerelmes egy lány se mert nem vagyok lekezelő, és tapló(:

érdekes a női agy, már-már a megdöbbentő szintet súrolja:)


hogy mit tegyél?.. hát babám.. hallgass az agyadra és BOCSÁSS MEG NEKI még egy olyan 10-15x(:


:)):) nagyon durva:) szebbé tetted az estém

2010. okt. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kérlek olvasd végig a saját leirásodat és talán megleled a választ a kérdésedre:D
2010. okt. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!