Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés
egy fiu szeretne velem járni..de a hátam mögött ledeszkáz. eddig igent szerettem volna neki mondani, de most már megfontolom ezt. szerintetek mit tegyek?
2010. okt. 15. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Tömdd ki a melltartódat!
2010. okt. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Szeretem a kismellű csajokat.:D
2010. okt. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Moszuke ***** válasza:
81%

ne mondj neki igent.


ha érezne irántad valamit nem deszkázna hanem inkább védene a haverjai előtt hogy ne g&cizzenek veled. kiállna érted.

ezzel hogy deszkáz csak bizonyítja hogy leszar és ha össze is jöttök kihasznál majd és "szégyellni" is fog.


nekem ez a normális. és tudod ebben az a legszebb hogy ilyenkor a haveri társaság tiszteletet ad cserébe hogy te kiállsz egy/"A" lány mellett:) legalábbis én ilyen körökbe forgok.


persze ha ribi vagy akkor a fenti monológot vedd semmisnek:')

2010. okt. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Moszuke Te egy puhap*cs vagy és azt hiszed te vagy itt a celeb! :O
2010. okt. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Moszuke ***** válasza:
Melkon?:(
2010. okt. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet csak pletyka. Hallgass a szívedre.
2010. okt. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a hátad mögött ledeszkáz/akkor valószínű csak a külsőségek érdeklik,ami annyit jelent dugni akar!De igazán neked kéne érezni mik is a szándékai valójában veled,vagy ismerd meg jobban,vagy hagyjad az egészet.Hogy nincs nagy melled,hát istenem még mindíg jobb vagy mint az a sok szilikonos plázacica aki megműteti magát.Sz@rd már le,ha valaki vonzónak talál az ne a melled miatt legyen!
2010. okt. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Próbálj vele erről őszintén beszélni és közben legalább jobban megismerheted.
2010. okt. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!