Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet abből még valami? FONTOS!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet abből még valami? FONTOS!

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy van egy fiú /15éves/ és nagyon tetszik. Már nagyon régóta ismerem, jóba vagyunk, és ő is kedvel engem. Csak az a baj, hogy ő most nem egy városban vagyunk mert kollégista és csak hétvégenként jár haza. Csak ilyenkor tudunk beszélni.Azt mondta h abból a városból akar magának barátnőt ahol én is lakom..(!!)És már többször is utalt arra hogy elhív valahova, de még mindig nem mondta ki! Én mit lépjek? Lehet ebből még valami?

előre is köszi! /13L/


2010. okt. 15. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Lehet csajszi, csak vigyázz vele, mert ha összejöttök tuti akar majd dugni veled és ha normális vagy nem akarsz még b@szni... Ha normális a srác ezért nem dob, ha hülye akkor meg dob...

De azért sok sikert!

2010. okt. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Azt mondta h abból a városból akar magának barátnőt ahol én is lakom..(!!)"


Te meg ebből rögtön rájöttél, hogy te vagy az. Gratulálok. :) Csak nehogy csalódás érjen.

2010. okt. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hot képest, hogy milyen FONTOS nem reagáltál semmit a válaszokra.:S
2010. okt. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hát azért nem válaszoltam mert az 1. válaszó bunkózott, a másodikat pedig még nem láttam.

másodiknak az a válaszom h: hát azért gondoltam h én vagyok az mert elég erős jelek vannak.... és ha pofára is esek nem halok bele!

2010. okt. 15. 22:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!