Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most miiii? Miattam?

Figyelt kérdés

Na szóval írtam már ide erről.

17éves vagyok,eléggé elvoltam egy sráccal,aki 24éves. Jókat beszélgettünk,és ugye kialakult valami. Közben nekem volt barátom,aki ezt mind elviselte.

A srác mondta,hogy ő szívesen összejönne velem,mert régen érzett ilyet.Szóval titokban találkoztam vele,elvitt fagyizni és sétáltunk. Akkor már túl voltam a megcsaláson,legenyhébb fokozata annak is(szájrapuszi),de akkor is így köszöntünk el. Aztán most 4hétvégén keresztül folyamatosan kivett egy házat egy haverjával és 4esben voltunk ott. Iszogattunk,beszélgettünk,zenét hallgattunk,főztünk szóval nagyon jól éreztem magam. Egyszer sem feküdtem le vele. Aludtunk együtt..természetesen ruhában,de soha nem történt semmi olyan,amit én nem akartam. Eközben a 1,5hónapon keresztül minden nap hívott,csak rajtam múlott beszélünk-e.

Várt,hogy szakítok-e a mostani barátommal vagy ne. Akivel nem mellesleg eléggé rossz a kapcsolatom,mert mindenen kiakad,szeretethiánya van és mindenben korlátoz. Na szóval ezalatt a 1,5hónap alatt derültek ki dolgok a hétvégékkel kapcsolatban...és többször is szakított velem a barátom,szinte napi rendszerességgel. Ez a srác is úgy tudta,aztán tegnap látott engem vele...de nem párként..csak mellettünk jött,mert bnőmmel voltam.

Múlthéttől már szinte nem is nagyn keres. Péntek szombat hívott,de azóta csak én keresem és arra sem reagál...:S

Mondta pénteken,hogy ideje lenne döntenem,mert jóval több van köztünk,mint barátság és nem érti,hogy akkor miért vagyok ilyen. Most megint akar itt olyan hétvégét,de nekem nem is szólt,ezt is bnőmtől hallottam,hogy őt hívta. Őt régebb óta ismeri mint engem és nem hinném,hogy olyan céllal hívja,hogy befűzze magának.


Szóval szerintetek?


Haverjai is mondták,hogy ne kínozzam,mert ez neki se jó. És hogy nagyon belémesett.


Amúgy szerdán hívott az sms miatt,de nem vettem fel. Tegnap reggel találkoztunk,adott 3puszit,de egy szót se beszéltünk. És még mindig nem keres.


Hogyan szerezzem vissza,mármint,hogy megint keressen.

Mert azért nem keres,mert elege van,hogy mindig a másikkal lát. Ezt a haverja mondta.


2010. okt. 15. 12:24
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
az még érthető hogy megelégelted azt hogy sehova nem engedett el, de azt már nem értem hogyha ez a kapcsolat ennyire szar volt és kezdtél valaki felé vonzódni miért nem szakítottál rögtön az új kapcsolat előtt a régi partnereddel.Szerintem ez így lett volna fair és logikus egyszerre. Én ha nem tetszett valaki egyszerűen dobtam mert mindkét fél számára ez a legjobb döntés.Túl buta vagy te még egy igazi párkapcsolathoz előbb nőj fel és csak aztán törj össze szíveket:P
2010. okt. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!