Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most miiii? Miattam?

Figyelt kérdés

Na szóval írtam már ide erről.

17éves vagyok,eléggé elvoltam egy sráccal,aki 24éves. Jókat beszélgettünk,és ugye kialakult valami. Közben nekem volt barátom,aki ezt mind elviselte.

A srác mondta,hogy ő szívesen összejönne velem,mert régen érzett ilyet.Szóval titokban találkoztam vele,elvitt fagyizni és sétáltunk. Akkor már túl voltam a megcsaláson,legenyhébb fokozata annak is(szájrapuszi),de akkor is így köszöntünk el. Aztán most 4hétvégén keresztül folyamatosan kivett egy házat egy haverjával és 4esben voltunk ott. Iszogattunk,beszélgettünk,zenét hallgattunk,főztünk szóval nagyon jól éreztem magam. Egyszer sem feküdtem le vele. Aludtunk együtt..természetesen ruhában,de soha nem történt semmi olyan,amit én nem akartam. Eközben a 1,5hónapon keresztül minden nap hívott,csak rajtam múlott beszélünk-e.

Várt,hogy szakítok-e a mostani barátommal vagy ne. Akivel nem mellesleg eléggé rossz a kapcsolatom,mert mindenen kiakad,szeretethiánya van és mindenben korlátoz. Na szóval ezalatt a 1,5hónap alatt derültek ki dolgok a hétvégékkel kapcsolatban...és többször is szakított velem a barátom,szinte napi rendszerességgel. Ez a srác is úgy tudta,aztán tegnap látott engem vele...de nem párként..csak mellettünk jött,mert bnőmmel voltam.

Múlthéttől már szinte nem is nagyn keres. Péntek szombat hívott,de azóta csak én keresem és arra sem reagál...:S

Mondta pénteken,hogy ideje lenne döntenem,mert jóval több van köztünk,mint barátság és nem érti,hogy akkor miért vagyok ilyen. Most megint akar itt olyan hétvégét,de nekem nem is szólt,ezt is bnőmtől hallottam,hogy őt hívta. Őt régebb óta ismeri mint engem és nem hinném,hogy olyan céllal hívja,hogy befűzze magának.


Szóval szerintetek?


Haverjai is mondták,hogy ne kínozzam,mert ez neki se jó. És hogy nagyon belémesett.


Amúgy szerdán hívott az sms miatt,de nem vettem fel. Tegnap reggel találkoztunk,adott 3puszit,de egy szót se beszéltünk. És még mindig nem keres.


Hogyan szerezzem vissza,mármint,hogy megint keressen.

Mert azért nem keres,mert elege van,hogy mindig a másikkal lát. Ezt a haverja mondta.


2010. okt. 15. 12:24
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

De nem merem felhívni egyszerűen. Mert így is anyira hülyén érzem magam,hogy ugye már lassan egy hete nem keres,én meg igen,és mintha ezzel jelezne nekem,hogy már nem kíváncsi rám.

De ez az,hogy kedden látott a mostanival,és vasárnap,hétfőn sem keresett. Amúgy meg a haverja mondta,hogy mindent magától mond neki rólam.

Hogy bizonytalan és hogy nem tud így mit csinálni velem,mert mindig a másikkal lát...de akkor léphetett volna.

2010. okt. 15. 13:22
 12/21 anonim ***** válasza:

"De nem merem felhívni egyszerűen. Mert így is anyira hülyén érzem magam,hogy ugye már lassan egy hete nem keres,én meg igen,és mintha ezzel jelezne nekem,hogy már nem kíváncsi rám."


Megint csak jusson eszedbe az az 1,5 hónap számára most éppen feleslegesnek tűnő teperés.


"De ez az,hogy kedden látott a mostanival,és vasárnap,hétfőn sem keresett."


Hogy nem keresett, nem feltétlenül csak azzal van összefüggésben, hogy látott, hanem a feleslegesen eltelt idővel is, meg a bizonytalansága is ezzel függ össze. Ezt is sokadszor írom már le.


"Amúgy meg a haverja mondta,hogy mindent magától mond neki rólam."


Kérdezés nélkül rólad beszél. Neked ez semmit sem jelent?


"Hogy bizonytalan és hogy nem tud így mit csinálni velem,mert mindig a másikkal lát...de akkor léphetett volna."


Be kellene látnod, hogy itt nem elsősorban ő az, akinek lépnivalója van, hanem TE. Ő megtette a magáét, 1,5 hónapig hajtott, most vár a TE döntésedre.


Szépen felhívod, elhívod egy találkozóra, és elmondod neki, hogy mit döntöttél.

2010. okt. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
végig olvastam a kommenteket,hát ez a lány még éretlen az se tudja ,h mi a kapcsolat,nincs önuralma...szegény pasit megváratod :S hát szted miért nem keress téged???megunta várakozást..mi értelme?azt hiszed,h halálkorig várni fog rád?ne légy nevetséges!!!!ha valamit akarsz mégis tőle,akkor hívd föl és mondd el őszintén!Ne játsszál vele érzésével!!!
2010. okt. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Félek...

Tudom,hogy hatalmas ügyet csinálok ebből az egészből,de meg kell gondolni szerintem,mert ha feldobom ezt a kapcsolatot,és vele se lesz jó,akkor itt van,hogy 2szék közé estem a saját hibámból. Igaz,fiatal vagyok,egyikük sem az utolsó pasim lesz,de nekem ez fontos döntés.

2010. okt. 15. 14:11
 15/21 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy.
2010. okt. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

azt írtad a mostani pároddal rossz a kapcsolat mert korlátoz, na én ezért szakítanék a jelenlegivel főleg ha már többször is kidobott téged:S a másik ha ez úgysem jön be és a másikról is kiderül hogy nem szeret akkor legalább kereshetsz egy új sokkal jobb kapcsolatot, értelmetlen egy olyan után teperni amiről kiderül hogy nincs jövője, de sokkal rosszabb hogy ha meg sem próbálod:( a mostanit hagyd a fenébe szerintem az nem szerelem se az ő sem a te részedről, az új palit meg hívd fel hidd el nincs abban semmi ciki ezt csak a buta tinik gondolják így;)

24/N

2010. okt. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"Félek...

Tudom,hogy hatalmas ügyet csinálok ebből az egészből,de meg kell gondolni szerintem,mert ha feldobom ezt a kapcsolatot,"


Első és utána következő "jó néhány" hozzászólás írója vagyok. :D

Az szerintem már eleve baj, ha egy kapcsolatot egy másik miatt akarsz feldobni. Ha nem volt jó, miért nem dobtad fel már réges-régen?


"és vele se lesz jó,akkor itt van,hogy 2szék közé estem a saját hibámból.


Na igen. Vagyis nem. Honnan tudod, hogy az a saját hibád lesz? Lehet, hogy nem illetek majd össze van ilyen. Megesik. De ez akkor is teljesen független lesz attól, hogy mi történt korábban. Most ez úgy jön le, mintha te attól félnél, hogy egyedül maradsz, és ezért nem mernél dönteni. Tehát: nem azért nem akarsz a jelenlegi barátoddal maradni, mert szereted, hanem mert "rossz egyedül". És a jelek szerint a másik srác esetén is áll a dolog, nem azért akarsz vele lenni, mert szereted, hanem mert nem akarsz egyedül lenni. És az nem jó, ha valaki azért akar valakivel lenni, mert fél az egyedülléttől. Hasonlóképpen azért görcsölsz a döntés meghozatalától, mert félsz, hogy esetleg egyedül maradsz. És nem az elsődleges indok, hogy boldog akarsz lenni, és emellett valaki boldoggá is akarsz tenni magad mellett.


"gaz,fiatal vagyok,egyikük sem az utolsó pasim lesz,de nekem ez fontos döntés."


Ja, bocs, ha te úgy mész bele egy kapcsolatba, hogy tudod, hogy egyszer majd úgyis vége lesz, és a pasi csak ideiglenes megoldás, csak azért hogy legyen valakid, és ne legyél egyedül. Ehhez már sok mindent nem tudok hozzáfűzni. Leírtam, hogy mit gondolok, leírtam, hogy mit javaslok, hogy tegyél, ezek után tégy belátásod szerint. Sok szerencsét.

2010. okt. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Felhívott ma,de sajnos későn vettem észre. Visszacsörgettem 2x is,de nem hívott azóta...mindenesetre nagyon meglepett. Talán még lenne esély.
2010. okt. 15. 22:33
 19/21 anonim ***** válasza:

nah asszem jöhet a lepontozás...

sztem totálisan megérdemled hogy nem is keres téged..mivel 1

ott volt ugye a pasid dehát természetesen akkor te már félre kacsingattál... aki hitt benned szeretett ( minek jöttél vele össze ha úgyis ilyen "se*gg" vagy...)

2 ez a kedvenc részem... : "Várt,hogy szakítok-e a mostani barátommal vagy ne. Akivel nem mellesleg eléggé rossz a kapcsolatom,mert mindenen kiakad,szeretethiánya van és mindenben korlátoz"------"Közben nekem volt barátom,aki ezt mind elviselte. "

na ez undorító... remélem a pasi észhez tér és elkerül ha meg nem akor jómeghúz... 75% hogy őgyis csak ezt akarja:)

3 jah és. kívánom kedves kérdező hogy te is --->PONTOSAN<--- ha nem jobban éld át azt amit az ex barátod átélt azidő alatt amíg másnak csaptad a szelet : )

jöhet a pontozás;P

2010. okt. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Elárulom neked,kedves utolsó,hogy semmi más miatt nem következett be ez,csak is amiatt,hogy a barátom nem engedett sehova. Pedig soha ezenkívül okot nem adtam neki arra,hogy féltékeny legyen. Titokban mentem társaságba,és ott találkoztam vele is,így kezdődött az egész.

Bírtam 1,5évig azt,hogy alig mentem valahova,sőt szinte sehova,szerintem érthető,hogy vágytam egy kis bulira...amiből ez lett...később.

2010. okt. 16. 11:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!